“Ви можете програти, але п*зди дайте їм”: як Микола Павлов працював у “Таврії”

19 Бер, 2017|06:33
4e920

Микола Павлов розповів про курйозний випадок, який трапився із ним в 90-х під час його роботи в “Таврії”.

australia domperidone.

“Я виріс разом із бандитами і, як раніше, з ними дружу. “Таврію” на початку 90-х підтримували “башмаки” (кримське організоване злочинне угруповання. — прим.). Якраз тоді я там працював.

Мені тоді дали великі підйомні, а такі гроші беруться звідки? З общака. А коли я прийняв рішення через півроку піти, то довелося все до копійки повернути.

Був у мене епізод в “Таврії”. Якраз тоді, коли хлопці-бандити керували командою: боксери, борці. Один із цих керівників після першого тайму одного з матчів підходить до мене і каже: “Миколо Петровичу, можна я їм теж щось скажу?” Я кажу: “Добре, тільки після мене”.

Читайте також: Після матчу “Вереса” били арбітра та застосували сльозогінний газ

Ми зайшли в роздягальню, я сказав те, що вважав за потрібне в особливому тоні. Він стояв, слухав, а потім каже: “Мені нічого сказати”. Але потім він додав: “Я просто скажу, як боксер. Коли ти виходиш на бій і бачиш, що ти слабший, і він тобі так морду товче… І ось ви теж програєте, погано граєте, я ж особливо не розбираюся. Так от, ви можете програти, але п*зди дайте їм”. В результаті ми виграли у другому таймі”, – сказав Павлов.


Menu Title