Винахідник зникаючого спрею вимагає у ФІФА компенсацію в 30 мільйонів євро

29 Лип, 2017|18:46
Безымянный

Зникаючий спрей ризикую зникнути назавжди.

Бразильський бізнесмен Гейне Алеманьє, винахідник зникаючого спрею, має намір домогтися від ФІФА компенсації в 110 мільйонів бразильських реалів (30 мільйонів євро) за використання суддями його запатентованої розробки. Про дану новину повідомляє бразильське видання Globo Esporte.

Організація ігнорує прохання 46-річного buy pfizer viagra pills australia. бразильця, тому він звернувся до Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB) – органу, який займається регулюванням правил гри – з проханням призупинити використання спрею. Свої звернення Алеманьє направив і в усі континентальні організації – УЄФА, КОНКАКАФ, КОНМЕБОЛ, Азіатську конфедерацію футболу і Конфедерацію футболу Океанії.

Аллеманьє розробив спрей “Spuny” в 2000 році. Вперше його винахід використовували на професійному рівні в чемпіонаті Бразилії і Кубку Жоао Авеланжа в 2001 році. Спрей був запатентований винахідником в жовтні 2002 року.

Читайте також: “Шальке” поповнився Цигаником

Кубок Америки-2011 став першим турніром збірних, на якому використовувався спрей, а в 2013 році він з’явився на клубному чемпіонаті світу в Марокко. Версія спрею “9-15″ використовувалася на ЧС-2014 в Бразилії. Зараз спрей використовується повсюдно.


Menu Title