Визначено календар УПЛ на наступний сезон

17 Чер, 2015|18:05
139m-futbola

Визначено календар 2015/2016 рр.: базові дні турів та пари суперників, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Під час жеребкування було розведено дві пари команд, аби 2 зустрічі не проходили в рамках одного туру в одному місті. Це «Карпати» та «Шахтар», а також запорізький «Металург» та «Зоря».

Жереб визначив, що у першому турі (базовий день – 18 липня) зустрінуться:

«Говерла» – «Дніпро»
«Ворскла» – «Волинь»
«Шахтар» – «Олександрія»
«Металург» З. – «Зоря»
«Металіст» – «Карпати»
«Металург» Д. – «Динамо»
«Олімпік» – «Чорноморець»

На другий ігровий день заплановані наступні матчі:

«Говерла» – «Ворскла»
«Динамо» – «Олімпік»
«Карпати» – «Металург» Д.
«Зоря» – «Металіст»
«Олександрія» – «Металург» З.
«Волинь» – «Шахтар»
«Дніпро» – «Чорноморець»

Повний календар Чемпіонату ПЛ на перше коло з базовим днем:

3-й тур (1 серпня):

«Чорноморець» – «Динамо»
«Ворскла» – «Дніпро»
«Шахтар» – «Говерла»
«Металург» З – «Волинь»
«Металіст» – «Олександрія»
«Металург» Д – «Зоря»
«Олімпік» – «Карпати»

4-й тур (8 серпня):

«Дніпро» – «Динамо»
«Говерла» – «Металург» З
«Ворскла» – «Шахтар»
«Карпати» – «Чорноморець»
«Зоря» – «Олімпік»
«Олександрія» – «Металург» Д
«Волинь» – «Металіст»

5-й тур (15 серпня):

«Динамо» – «Карпати»
«Шахтар» – «Дніпро»
«Металург» З – «Ворскла»
«Металіст» – «Говерла»
«Металург» Д – «Волинь»
«Олімпік» – «Олександрія»
«Чорноморець» – «Зоря»

6-й тур (29 серпня):

«Зоря» – «Динамо»
«Говерла» – «Металург» Д
«Ворскла» – «Металіст»
«Шахтар» – «Металург» З
«Олександрія» – «Чорноморець»
«Волинь» – «Олімпік»
«Дніпро» – «Карпати»

7-й тур (12 вересня):

«Динамо» – «Олександрія»
«Металург» З – «Дніпро»
«Металіст» – «Шахтар»
«Металург» Д – «Ворскла»
«Олімпік» – «Говерла»
«Чорноморець» – «Волинь»
«Карпати» – «Зоря»

8-й тур (19 вересня):

«Волинь» – «Динамо»
«Говерла» – «Чорноморець»
«Ворскла» – «Олімпік»
«Шахтар» – «Металург» Д
«Металург» З – «Металіст»
«Олександрія» – «Карпати»
«Дніпро» – «Зоря»

9-й тур (26 вересня):

«Динамо» – «Говерла»
«Металіст» – «Дніпро»
«Металург» Д – «Металург» З
«Олімпік» – «Шахтар»
«Чорноморець» – «Ворскла»
«Карпати» – «Волинь»
«Зоря» – «Олександрія»

10-й тур (3 жовтня):

«Ворскла» – «Динамо»
«Говерла» – «Карпати»
«Шахтар» – «Чорноморець»
«Металург» З – «Олімпік»
«Металіст» – «Металург» Д
«Волинь» – «Зоря»
«Дніпро» – «Олександрія»

11-й тур (17 жовтня):

«Динамо» – «Шахтар»
«Металург» Д – «Дніпро»
«Олімпік» – «Металіст»
«Чорноморець» – «Металург» З
«Карпати» – «Ворскла»
«Зоря» – «Говерла»
«Олександрія» – «Волинь»

12-й тур (24 жовтня):

«Металург» З – «Динамо»
«Говерла» – «Олександрія»
«Ворскла» – «Зоря»
«Шахтар» – «Карпати»
«Металіст» – «Чорноморець»
«Металург» Д – «Олімпік»
«Дніпро» – «Волинь»

13-й тур (31 жовтня):

«Динамо» – «Металіст»
«Олімпік» – «Дніпро»
«Чорноморець» – «Металург» Д
«Карпати» – «Металург» З
«Зоря» – «Шахтар»
«Олександрія» – «Ворскла»
«Волинь» – «Говерла»

В темі:
·

Menu Title