Хабарників ФІФА виставлять у Музеї гангстерів США

29 Лип, 2015|16:56
ghfg

Виставка, присвячена корупційному скандалу у Міжнародній федерації футболу (ФІФА), відкриється в Національному order antibiotics online us. музеї організованої злочинності та правоохоронної діяльності в Лас-Вегасі 1 вересня.

Як пише агентство Associated Press, на виставці будуть представлені фотографії, газетні вирізки і матеріали журналістських розслідувань, присвячених корупції у ФІФА, повідомляє Еспресо.TV.

Як зазначає джерело, у ФІФА відмовилися давати коментарі з приводу відкриття виставки. Найбільший в історії ФІФА скандал спалахнув 27 травня в Цюріху, коли було затримано понад десять чиновників організації за підозрою в корупції. Водночас стало відомо, що швейцарська поліція порушила кримінальну справу стосовно групи осіб, пов’язаних з відмиванням грошей під час виборів країн-організаторів ЧС-2018 і ЧС-2022.

На тлі скандалу глава ФІФА Йозеф Блаттер, переобраний 29 травня на черговий термін, оголосив про відставку. На позачерговому засіданні виконавчого комітету організації 20 липня в Цюріху постановили обрати нового голову  ФІФА 26 лютого 2016 року в цьому ж місті.

Коментар БФ: Оце так честь опинитися серед тих людей!

 


Menu Title