Гендерсон: Я не я — корова не моя

11 Бер, 2015|15:34
Jordan-Henderson

Півзахисник збірної Англії та один з ключових гравців останніх матчів  «Ліверпуля»  Джордан Гендерсон висловився щодо можливості стати наступним капітаном “Червоних” після відходу Стівена Джеррарда до МСЛ наступного літа. Як повідомляли раніше англійські джерела, наставник «Ліверпуля» Брендан Роджерс двома руками за, аби саме Гендерсон став новим капітаном “Червоних”з початку сезону-2015/16.

Але сам півзахисник узяв роль “няші-стісняші” та заявляє, що не знає, хто буде кепом нового “Ліверпуля”.

Подивимося, що буде в наступному сезоні. Цілком може бути так, що не я буду тим, хто замінить Джеррарда buy online 50mg clomid. на посаді капітана. Це може бути хтось ще. У нас багато людей з сильним характерам в команді, багато лідерів в роздягальні.

Gerrard-Henderson

Сако, Шкртел, Джан – всі вони створили хороше взаєморозуміння в колективі. Вони дуже пристрасно підходять до справи, завжди  хочуть перемагати, віддають себе на полі на всі 100. У Старріджа сильний характер, у Лукаса Лейви теж. Я лише роблю свою роботу настільки добре, наскільки можу, – наводить слова Гендерсона Liverpool Magazine.

Коментар БФ: Єдині, хто може скласти солідну конкуренцію Джордану є його колега по амплуа Лукас Лейва та лисий з порнухи Мартін Шкртел. Перший через нестабільність та неясністю подальшого перебування бразильці Лукава важко розглядувати спадкоємцем Стіві. Словак, в свою чергу, є занадто запальним та неконтрольованим – поганий приклад для наслідування. Інші ж претенденти на “трон” ще не достатньо себе зарекомендували. Не в плані вміння копать м’яч, а в плані лідерства та менторства. Якраз через ці якості Роджерс обере саме Гендо.


  • http://vk.com/id13911715 Андрійко Штанько

    бездарный и вульгарный журналюга.

Menu Title