Хто бреше у “Дніпрі”?

14 Тра, 2015|16:11
111_dynamo.kiev.ua_1

Незважаючи nexium coupons for seniors. на історично супервдалий сезон для “Дніпра”, клуб через об’єктивні обставини переживає складні часи у фінансовому плані. Втім, в “Дніпрі” від цього, звісно, вдало відхрещуються, хоча авторитетні джерела кажуть про інше.

Напередодні матчу року з “Наполі” генеральний директор “Дніпра” Андрій Стеценко запевнив усіх, що дніпропетровський клуб не буде переходити в режим економії, зважаючи на складну ситуацію в державі, а бюджет клубу залишиться на колишньому рівні.

“Поки про це не йдеться. Власник клубу ніяких вказівок на цей рахунок не давав. Якщо послідує таке побажання, будемо думати. на ситуацію з Ежидіо, в цьому контексті більш правдивими видаються слова відомого футбольного агента Шандора Варги.

“Так, у “Дніпра” купа проблем, є труднощі з фінансами. Це взагалі диво, що клуби в Україні ще існують. Але попри все хлопці отримують задоволення від гри в футбол. Обстановка в команді, особистість тренера і гравців – цього не купиш за гроші”.
Втім, Варга не вважає це завадою на шляху до фіналу Ліги Європи для “Дніпра”, порівнявши цей момент із тим, який був у “Монако” 12 років тому:
Це одна з тих казок, які ми так любимо в футболі. Згадайте 2003-ий. “Монако” – на межі банкрутства, зарплати копійчані. “Реал” віддав їм в оренду Морієнтеса, і сам платив гравцеві зарплату в 1,5 мільйона, тому що “Монако” не міг її потягнути. І Морієнтес забив гол Мадриду і вибив їх з Ліги чемпіонів. У фіналі того сезону грали два найбідніших клуби Ліги: “Порту” і “Монако”.

 

 

В темі:

Menu Title