Хто бреше у “Дніпрі”?

14 Тра, 2015|16:11
111_dynamo.kiev.ua_1

Незважаючи на історично супервдалий сезон для “Дніпра”, клуб через об’єктивні обставини переживає складні часи у фінансовому плані. Втім, в “Дніпрі” від цього, звісно, вдало відхрещуються, хоча авторитетні джерела кажуть про інше.

Напередодні матчу року з “Наполі” генеральний директор “Дніпра” Андрій Стеценко запевнив усіх, що дніпропетровський клуб не буде переходити в режим економії, зважаючи на складну ситуацію в державі, а бюджет клубу залишиться на колишньому рівні.

“Поки про це не йдеться. Власник клубу ніяких вказівок на цей рахунок не давав. Якщо послідує таке побажання, будемо думати. Поки думати не про що”.

Втім, коли це партія відкрито визнавала про внутрішні проблеми? Отож і воно. І зважаючи на ситуацію з Ежидіо, в цьому контексті більш правдивими видаються слова відомого футбольного агента Шандора Варги.

“Так, у “Дніпра” купа проблем, є труднощі з фінансами. Це взагалі диво, що клуби в Україні ще існують. Але попри все хлопці отримують задоволення від гри в футбол. Обстановка в команді, особистість тренера і гравців – цього не купиш за гроші”.
Втім, Варга не вважає це завадою на шляху до фіналу Ліги Європи для “Дніпра”, порівнявши цей момент із тим, який був у “Монако” 12 років тому:
Це одна з тих казок, які ми так любимо в футболі. Згадайте 2003-ий. “Монако” – на межі банкрутства, зарплати копійчані. “Реал” віддав їм в оренду Морієнтеса, і сам платив гравцеві зарплату в 1,5 мільйона, тому що “Монако” не міг її потягнути. І Морієнтес забив гол Мадриду і вибив їх з Ліги чемпіонів. У фіналі того сезону грали два найбідніших клуби Ліги: “Порту” і “Монако”. Це те, що я називаю людським фактором.

 

 

В темі:

Menu Title