Хуанде Рамос не вірить у перемогу “Дніпра” в ЛЄ

25 Тра, 2015|19:01
Huande-Ramos1-600x366

Екс-тренер “Дніпра” і “Севільї” Хуанде Рамос поділився своїми очікуваннями від очної зустрічі своїх колишніх клубів у фіналі нинішньої Ліги Європи. Про це пише сайт Шахта.

Спочатку він похвалив себе. Скромняга.

 

Вважаю, що до нинішнього успіху “Дніпра” частково причетний і я. Адже я зі своїми помічниками провів в Дніпропетровську декілька хороших сезонів. Зараз я дуже радий за футболістів, яких тренував ще зовсім нещодавно, адже це незабутній досвід – грати у фіналі європейського кубку!

Потім почав розповідати про те, чому “Дніпро” – це не “Динамо” та “Шахтар”.

У чому особливість “Дніпра”? У великій кількості місцевих гравців. Якщо брати “Динамо” або “Шахтар”, то там виступає куди більше іноземних футболістів. Основа ж “Дніпра” багато в чому сформована з українців і, я так вважаю, це дуже подобається фанам дніпропетровського клубу.

І, звичайно, висловився про майбутній фінал Ліги Європи.

Що стосується майбутньої гри, то я зазначу, що стиль “Севільї” не має нічого спільного з ігровим малюнком “Дніпра”. Це різні команди. У “Севільї” більше індивідуально сильних футболістів, які добре котируються в grafazol 500. Європі. “Дніпро”, навпаки, – це команда, яка звикла важко працювати на футбольному полі. Лише Коноплянка виділяється на тлі інших гравців. “Дніпро” – це команда, чия сила грунтована на єдності колективу. Вони ніколи не перестають працювати і боротися до останнього. Але, думаю, “Дніпро” не зможе впоратися з “Севільєю”.

Ех, Хуанде, Хуанде! Коломойський би не одобрив. А “БФ” думає, що “Севілья” не впорається з “Дніпром”. Поставимо останні штани на це!


  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/827424304014242/ Dmytro Jazevych

    за 40 гривень

Menu Title