З “договорняками” в Україні боротиметься … “Парі-матч”

19 Лип, 2015|10:12
637735_3_w_1000

В рамках старту 25-го чемпіонату України з футболу в Києві в суботу, 18 липня відбулася презентація унікального соціального спортивно-інформативного центру Parimatch.ua. Мета такого закладу – підтримка та розвиток вітчизняного спорту, популяризація здорового способу життя, протидія “договорнякам” та сприяння легалізації букмекерства в нашій країні, акцентує увагу Gazeta.ua.

Серед почесних гостей – знаменитий футболіст “Динамо” і збірної України Владислав Ващук, екс-наставник київського “Арсеналу” Юрій Бакалов, відомі баскетболісти Станіслав Медведенко та Андрій Лебедєв. Присутніх прогощають бутербродами, шампанським, безалкогольними напоями.

“Ми відкрили перший такий соціальний інформаційний центр. Ще один скоро з’явиться в Одесі. Зроблено черговий крок до розвитку українського спорту. Нам важливо доносити якомога більшу і точнішу інформаціїю про спортивні події в нашій країні. Дуже хочеться, щоб в таких центрах люди знаходили хорошу компанію, а можливо, і своє місце в житті”, – підкреслив у вступному слові директор зі зв’язків з громадськістю компанії Вадим Місюра.

Він підкреслив, що не менш важливим завданням центру є боротьбі з “договорняками” та легалізація букмекерства в Україні. Для тих, хто хоче потренуватися робити ставки на матчі і перевірити свою інтуїцію, передбачений спеціальний навчальний комп’ютерний зал. Замість живих грошей використовують умовні комп’ютерні одиниці.

“Я б його навіть назвав залом навчання техніки безпеки, як бездарно, безглуздо не просадити гроші, – говорить головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков. – Я прихильник легалізації букмекерства. Як з боку користі для державного бюджету, так і тому, що не бачу нічого в цьому паскудного. Це досить інтелектуальна гра, якщо, звичайно, не втручаються сторонні чинники. І вона вимагає певних знань, навичок, консультацій з розумними людьми. А що стосується розмов, що через букмекерів люди тягнуть з дому останні гроші, то тут не в букмекерах справа. Це просто говорить про те, що людина хвора. І якщо вона захоче гроші просадити, вона знайде спосіб це зробити. Вважаю, що в такій ситуації букмекери могли б виділяти якісь кошти на лікування таких людей. Це було б для них найкращою рекламою“.

У перервах між матчами стартового туру УПЛ серед присутніх у залі в рамках вікторини розігрувалися цінні призи. Свого володаря знайшов один get cialis very cheap. з них – річний абонемент на відвідування домашніх матчів київського “Динамо” в чемпіонаті України.

Коментар БФ: Ваші думки з цього приводу, друзі…

В темі:
·

  • http://vk.com/id285931866 Арман Степанов

    Та то каждий ставить , нічого тут страшного хай розвивають головне щоб не присмоктались до годівнички

  • http://facebook.com/profile.php?id=100001598458326 Денис Шапошников

    Абсолютно за такі ініціативи, Парі-Матч зацікавлений в тому щоб було якомога менше договірняків!!!

  • http://facebook.com/profile.php?id=100001598458326 Денис Шапошников

    Абсолютно за такі ініціативи, Парі-Матч зацікавлений в тому щоб було якомога менше договірняків!!!

Menu Title