З Павелком заживеш по-новому

11 Лип, 2015|14:03
111_dynamo.kiev.ua_111_5738

Поки зникає МетаДон, “штормить” “Іллічівець” та “Говерлу”, а функціонери не знають, яким же буде новий чемпіонат, кум Шевченка взявся до важливих реформ і анонсував найважливіше досягнення – відтепер українські арбітри отримають нову ФОРМУ! Віват обновці!

Словом, куратор українського суддівського корпусу П’єрлуїджі Коліна зустрівся з журналістами перед початком synthroid mexico. нового чемпіонату, щоб обговорити зміни в сезоні 2015/2016. Першим ЗНАКОВИМ нововведенням стала заява про те, що в новому сезоні судді обслуговуватимуть матчі української першості в новій формі.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко заявив, що зовсім недавно дізнався про те, що українські арбітри вже років п’ять, як працюють в одній і тій же формі. Було прийнято рішення про те, що вона повинна бути змінена. Потім президент ФФУ презентував три комплекти: жовтий, чорний і червоний.

В мене таке враження, що не ту людину обрали на конгресі ФФУ. Зараз не до суддівства, особливо, в такому контесті. Це те ж саме, коли ти фарбуєш автівку, але перед тим її не відчистив від ла*на.

В темі:
· ·

  • http://vk.com/id275431959 Назар Дмитрук

    а тепер гляньте на Коліну)))

  • http://vk.com/id285931866 Арман Степанов

    “Абрам,как вы относитесь к реформам нашего правительства
    -Знаете,Изя,мой дядя держал бордель в Одессе. И когда дела шли плохо он менял бл.дей,а не переставлял кровати”Тож и у нас пора бл..ей менять

Menu Title