Завмираючи в очікуванні

17 Лют, 2015|19:07
32992-1

Мюнхенська “Баварія” уже перебуває на “Львів Арені”, а вболівальники масово рушають до головної спортивної споруди Галичини зі всіх куточків Європи.

Так, зокрема лише фанатів “Баварії” на сьогоднішньому матчі очікується до двох тисяч, і це при тому, що багато хто in stock alli. елементарно побоявся їхати в країну, де фактично відбувається війна (хоча літаком від Мюнхена до Львова ближче, ніж до того ж таки Донецька). Кількість стюардів на цей матч становить близько п’ятиста чоловік – це безпрецедентна кількість, пов’язана також з високим рівнем цього матчу та з великою кількість вболівальників “Баварії”. Крім того, як повідомили “БФ” у прес-службі ГУМВС у Львівській області, на матч для забезпечення охорони правопорядку виділено понад тисячу працівників міліції.

32992-1

Цікаво, що на час проведення матчу графік роботи громадського транспорту, а саме: маршрутних таксі 3А; 10; 25; 40 та тролейбусів 3; 20; 25, буде продовжено до 01.00 год. ночі. Також на вказаних маршрутах працюватиме більше транспортних одиниць. Зокрема, на усіх тролейбусних маршрутах курсуватиме по 3 транспортні одиниці додатково.

Для комфорту мешканців та гостей міста, до стадіону будуть курсувати шатл-баси, які відправлятимуться з площі Є. Петрушевича та від к-т. ім. О. Довженка до Автовокзалу. Після завершення матчу цими автобусами можна буде дістатись від до площі Є. Петрушевича та до кінотеатру ім. О. Довженка.
В темі:

Menu Title