Завтра гравці «Карпат» у магазині «Фанат» проведуть автографсесію

22 Лип, 2015|15:37
Avtograf_640

У четвер, 23 липня, у центральному магазині-музеї «Фанат» (вул. Вороного, 3) відбудеться автограф-сесія за участю двох гравців “Карпат” та юніорської збірної України: хавбека Дмитра Кльоца та нападника Мар’яна Шведа. Кожен бажаючий зможе отримати від хлопців автограф на ексклюзивних фотографіях, поспілкуватися та зробити фото на пам’ять.

Окрім цього, на час проведення автограф-сесії з 19:00 до 20:00, в магазині буде оголошено знижку у розмірі 20% на всю продукцію. А зважаючи на те, що автограф-сесія відбудеться перед домашнім матчем львівських “Карпат”, на уболівальників чекає ще один подарунок. Кожна покупка від 100 гривень у мережі-магазині “Фанат” (вул. Вороного, 3) здійснена протягом четверга, може обернутися фанам на новенький абонемент на новий сезон Ліги Парі-Матч. Під час кожної такої покупки, уболівальники отримають іменний купон.

Під час самої автограф-сесії буде визначено трьох переможців, кожен з яких triamcinolone cream. отримає новенькі перепустки на всі домашні матчі «зелено-білих». Випадковим чином щасливчиків визначать самі ж учасники заходу. Тож запрошуємо уболівальників прийти до «Фаната» на приємний вечір в компанії двох гравців “Карпат”.

“Коментар БФ”: дєрзайте, брутали, поки не пізно!


Menu Title