Збірну Тунісу налаштовують на Львів: Фоменко у пошуках спаринг-партнера

23 Січ, 2015|12:09
530851

Які плани у підопічних Фоменка? Їх люб’язно спробував окреслити перший заступник керівника Комітету національних збірних ФФУ, acheter cialis en ligne. голова правління компанії УФІ Володимир Лашкул.

“Після впровадження для національних команд “тижня футболу” формуванням календаря після жеребкування займається комп’ютер, і ми сильно обмежені у варіантах організації спарингів. Суперників доводиться шукати тільки серед колективів, які грають приблизно за тим же графіком, що й ми”.

“Серед європейських команд вибір для України нині зводиться до дев’ятьох збірних – Бельгії, Шотландії, Португалії, Данії, Австрії, Швейцарії, Греції, Італії та Чехії. З усіма федераціями цих країн ми ведемо переговори.”

“Але якщо говорити про 31 березня, то найближче до підписання контракту про проведення контрольного поєдинку в цей день ми знаходимося з командою з Африки – Тунісом. При цьому мова йде про те, щоб матч пройшов в Україні“.

“Наскільки мені відомо, збір національної команди розпочнеться 23 березня. Вона збереться в Києві, потренується і 26-го вилетить до Севільї. 27-го – матч з Іспанією, після якого 28-го числа збірна перебереться до Львова, де, сподіваюся, 31 -го ми і зіграємо з Тунісом. Такий план ми обговорили з головним тренером команди Михайлом Фоменком і отримали його схвалення”.

“Непогані шанси зіграти влітку є з бельгійцями. З тією ж Шотландією в минулому році ми були в активному листуванні, але в останній момент не склалося з підписанням контракту. Зараз відновлюємо цей процес. Загалом, коло можливих опонентів з Європи я вже окреслив вище”, – поділився перспективами Лашкул.

Джерело: Football.ua

В темі:

Menu Title