Жадібність фраєра згубила

13 Січ, 2015|14:24
erik_bikfalvi

Приблизно так виглядає епопея із трансферами Бікфалві та Матея.

Успішна гра румунського дуету луцької “Волині” привернула увагу журналістів. Особливо точилися дискусії з приводу Еріка,який є не тільки кращим голеодором команди, але й впевнено конкурує із Андрієм Ярмоленком – в них обох по дев’ять м’ячів. Варто зауважити, що атакувальний півзахисник продовжувати контракт із Кварцяним не поспішає, що, природньо, лише підсилило інтерес з боку інших клубів. Інтернет-простір “сватав” його і до “Шахтаря”, і до “Динамо”,  і навіть за бугор – себто, в Німеччині теж прагнуть отримати цього хлопчину.

Внаслідок пристойної піар-кампанії на обрії з’явився реальний конкурент – дніпропетровський “Дніпро”, який вирішив не розмінюватися на дрібниці і взяти під своє крило і Матея, і Еріка. Кварцяний дав добро на перемовини, але куди там –  солодка парочка крутить носом! Матей наче і пристав на умови Стеценка, але потім неочікувано відмовив, Бікфалві ж залишився невдоволений імовірною зарплатнею, що складає близько 600 тисяч євро!  Так, до Коноплянки далекувато, але цього теж достатньо для футболіста, котрий лише зараз демонструє пристойний рівень гри.

Керівництву “синьо-біло-блакитних” це, ясна річ, не сподобалося. З Матеєм вирішили остаточно порвати, а от у Бікфалві ще шанси є – сторони знову сіли за стіл переговорів.

Ей, хлопці, може з небес спустіться?  Ви chewable female viagra. в Лізі Європи не хочете себе спробувати?

В темі:

Menu Title