Жуніор Мораєс: “Чи буду я святкувати гол у ворота “Динамо”? Будь-який гол має бути відсвяткований”

13 Лип, 2018|11:04
5fee6-Zhunior-Morayes

Синок, ти розумієш, що це зрада?

Екс-форвард “Динамо” Київ, який цього літа на правах вільного агента перейшов у донецький “Шахтар”, заявивши, що здійснилася його мрія, продовжує підпалювати пукани своїх колишніх вболівальників. В інтерв’ю ТК “Футбол” він поділився особливостями підготовки до матчу Суперкубка та особливостями взаємовідносин з “Динамо” Київ після переходу у стан “гірників”.

“Я добре адаптувався. Дякую гравцям і всьому тренерському штабу, що мене добре прийняли в команді. Стиль гри “Шахтаря” теж мені допомагає. Це дуже важливо для будь-якого гравця – працювати з тренером, який змушує тебе еволюціонувати. У мене було так в кар’єрі майже з усіма тренерами.

Один з факторів, чому я прийняв таке рішення – бажання працювати з Паулу Фонсекою. Дуже поважаю його стиль роботи. Уже багато чого в нього навчився. Сподіваюся, що допоможу команді і привнесу щось хороше.

Матч з”Динамо” за Суперкубок? Я люблю особливі матчі. Важливий не сам факт гри проти “Динамо”, а мій дебют за “Шахтар” в офіційному матчі. До того ж, це Суперкубок, в якому грає чемпіон. Думаю про хороші моменти і налаштовуюся на перемогу.

Чи буду відзначати, якщо заб’ю “Динамо”? Я глибоко поважаю “Динамо”, але думаю, що будь-який гол, який забиває гравець, повинен бути відсвяткований. Це не означає, що я не поважаю “Динамо”. Це означає, що я наголошую на тому, що зробив на полі”, – заявив Жуніор Мораєс.

Читайте також: УП: Зарплати футболістів “Динамо” по документах не перевищують 1000 доларів

Жуніор Мораєс перейшов виступав у “Динамо” з 2015 року. За кілька місяців до переходу в “Шахтар” бразильський нападник заявляв, що в нього є пропозиції від інших клубів і він роздумує над цим питанням, однак більшість журналістів заявляють, що про трансфер було відомо ще за два-три місяці viagra super active plus review. до події.

 


Menu Title