Жиру зізнався Шеві

14 Січ, 2015|16:37
андрій шевченко

Цікаво, якби існував клуб обожнювачів Андрія Шевченка серед відомих футболістів, скільки фолловерів було б у легенди українського футболу?..

Ми знаємо, що серед багатьох зірок, які сходять над європейськими футбольними поями (а деякі вже навіть доволі виразно сяють), чимало тих, чиїм кумиром дитинства був Андрій Шевченко. Це стосується особливо молодих гравців італійського чемпіонату, які підростали, коли Андрій був царем у футбольній Європі. Наприклад, гравець “Палермо” Андреа Белотті не так давно в інтерв’ю італійській пресі заявив, що “сімка” “Мілану” був його ідолом. Те саме стосується й Едіна Джеко. І ось настав час відвертості для ще одного шанованого сьогодні в Європі форварда – Жиру Олів’є.

Ukraine v France - Group D: UEFA EURO 2012

“В юності я намагався бігати, як Шевченко, бо він був фантастичним футболістом. Він умів грати елегантно. Іноді на тренуваннях я бігав, як він. Під час прискорень Андрій завжди виглядав потужно: його кроки були короткими, але сильними.

Також я іноді відтворював його удари. Не думаю, що мій тренер помітив це тоді, адже я все робив дуже непомітно і швидко. Тим не менше, не можна сказати, що я був зациклений на рухах Шеви”.

Приємно, звісно, що у Європі виросло стільки чудових футболістів, які були натхненні талантом нашого гравця. Хотілося б вірити, що гра Шеви також стала прикладом для українських хлопчисьок, які обов’язково ще виростуть до високого рівня і скажуть: “Феноменальна гра Андрія Шевченка obagi tretinoin. підштовхнула мене до висот”. Бо ще свого часу була реклама пива “Оболонь” за участі Шеви, яка, підозрюємо, спонукала більше до підйому-перевороту бокала пива в упорі сидячи, ніж до гри мільйонів…

Menu Title