Зірка “X-Фактора” відшила Стерлінґа: занадто юний ще

9 Лют, 2015|15:08
1_2238520a

Про 20-річного хавбека “Ліверпуля” Рахіма Стерлінґа в Інтернеті розповсюджують багато чуток, які котуються в межах правди. Скажімо ще cheapest place to buy cialis. два роки тому говорили про те, що у нього від різних дівчат двоє дітей. Цікаво, що подібна інформація активно мусується в британських медіа, однак уточнити в самого гравця такі пікантні подробиці ніхто не наважувався досі. Ну й правда, вигідніше просто балакати про це, заробляючи на поширені жовтої інфи, бабло.

Цього разу газета ‘The Sun’ взялась за розкручування роману між Рахімом і британською поп-зіркою Тулізою Контоставлос, яка за сумісництвом є арбітром на шоу “Х-Фактор”. Інформацію підхопили електронні ЗМІ, які зуміли за допомогою соцмереж роздути це повідомлення до небачених широт: з’ясовується – о богі – що Стерлінґ лайкає і коментує її пости в Інста!

sterling

Але, як говориться, я тебе породив, я тебе й уб’ю. ‘The Sun’ явно не сподобалось, що їхню новину так роздмухали, й вони вирішили покінчити з цим. Посилаючись на “джерело, дуже близьке до Тулізи”, видання видало матеріал, в якому йдеться про те, що співачка, дізнавшись, що нею цікавиться хавбек “Ліверпуля”, вирішила його “заґуґлити”. Однак, побачивши, що він від неї на шість років молодший, заявила, що Рахім – не її поля ягода. Най ще підросте малявка.

B9YrRMLIUAAhz-8

Menu Title