Злощасний стадіон “Зеніта” пішов під воду

27 Жов, 2016|04:38
359828_in

А вже в 2к17 Кубок конфедерацій.

Маленький екскурс у історію – будівництво нової арени пітерського “Зеніта” було закладено ще в 2007-му році. У той же день тодішні керівники області заявили, що місцевий футбольний клуб свій перший матч на новому стадіоні проведе в 2009-му році. Потім ця дата зрушилася на 2010-й. Вже в травні 2010-го року генеральний директор компанії-забудівника запевнив, що реальною датою закінчення будівництва стане кінець 2011-го року.

Пізніше дати відкриття стадіону на Крестовському переносилися ще 4 рази. В кінцевому підсумку, планується, що перший поєдинок на арені, на якій повинні бути проведені матчі Кубка Конфедерації-2017, ЧС-2018 і benazepril 20. Євро-2020 відбудеться в березні майбутнього року.

Поки що тут завершуються роботи над технічними моментами. Але як показує практика, арена ще далека від ідеалу, і те що відбудеться її відкриття навесні 2017-го року – велике питання.

Читайте також: Росія хоче припахати іноземців для будівництва об’єктів ЧС-2018

Так, вчора на споруді, в момент, коли технічні служби намагалися включити опалення, був затоплений один з секторів. Один із співробітників стадіону розповів про те, що трапилося.

“Намагалися запустити опалення. Два радіатора не реагували, не починали працювати. Стали ламати плитку на підлозі, щоб з’ясувати, де перебита, або перегнута трубка, яка веде до цих радіаторів. З’ясували, що радіатори були просто з’єднані між собою – наче подовжувач увіткнутий в самого себе. А до основної магістралі радіатори опалення підключені не були. Довелося довбати підлогу до найближчої магістралі і виправляти помилку. Знайшли магістраль, працюємо далі. І тут хтось подав у неї тиск. Нас і затопило”, – повідомило джерело.


  • http://twitter.com/irish_ra Irish RA

    феерично

Menu Title