Знаний український арбітр розкритикував Колліну

27 Жов, 2016|09:08
6_116

Все по ділу каже дзідзьо.

За шість років роботи у нашому футболі, італієць Колліна заробив 4 мільйони євро. cialist. Чи варто платити йому такі гроші?

“Роботу куратора суддівського корпусу оцінюють за двома критеріями. Перший – це зменшення претензій до роботи арбітрів на полі, зменшення скандалів і менша кількість помилок. Другий – представлення українських арбітрів на міжнародній арені. Скажіть мені будь-ласка, у нас зменшилась кількість скандалів? У нас ігри “Динамо” і “Шахтаря” проходять без конфліктів? Наші арбітри судять матчі Ліги чемпіонів чи поєдинки чемпіонатів Європи, світу? Ні. Ось вам і відповідь – гроші федерація викинула на вітер.

Читайте також: Колліна наказав зменшити кількість замін і легіонерів

Захисники Колліни, звісно ж, апелюватимуть, що, мовляв, завдяки італійцю покращилось технічне забезпечення арбітрів, які отримали переговорні пристрої, біпи і так далі. Але це не його заслуга, це віяння часу. Це рекомендації УЕФА для усіх асоціацій і з Колліною чи без нього наші арбітри все одно б це отримали. Тому тут жодної заслуги італійця.

Просто він вважає нас за дурачків, які платять йому такі гроші за два дні роботи на квартал. Та ми і є дурачками. Наші тренери працюють щоденно, саме на них тримається футбол, але федерація платить їм копійки. А цьому платить мільйони. А скільки корисного для футболу, для дітей могла зробити федерація за ці гроші”, – розповів “Плюс Спорту” екс-арбітр ФІФА, професор Мирослав Ступар.

В темі:
·

Menu Title