“Зорю” затруханило

16 Сер, 2015|15:09
1021_kan1

Виїзд в Одесу луганському клубу явно не задається. В такі моменти розумієш, наскільки важлива астрологія та інша єресь, що робить короткосчасні прогнози на майбутнє.

Спершу “Зорі” не дозволили тренуватись на стадіоні “Чорноморець”. Виною тому – позавчорашній матч “Шахтаря” і “Дніпра”. Гравці добряче “помнули” газон, тож агрономи тепер бережуть поле до сьогоднішнього двобою. Відтак, “Зорі” заборонили тренуватись на “Чорноморці”, а поле, де проводили розминку гості, вкрай не сподобалось головному тренеру луганчан Юрію Вернидубу.

Друга проблема – куди більш значуща. Коуч “Зорі” не розраховує сьогодні одразу на трьох футболістів стартового складу, які ще не долікували травми. Ще б пак, адже гра проти “Леґії” важливіша. Дмитро Хомченовський, Андрій Тотовицький та Кирил Дорошенко не доможуть своїй команді сьогодні в Одесі.

В таких умовах у “Чорноморця” з’являється чудовий шанс зачіпитись за очки. І це дуже важливо для одеситів, які загрузнули на останньому місці у турнірній таблиці. Зазначимо, що пряму трансляцію матчу покаже сьогодні телеканал ordinare viagra per telefono. “2+2″. Початок о 19:30.


Menu Title