Зозуля може отримати посаду у ФФУ

12 Лют, 2017|10:50
111_dynamo.kiev.ua_3

Такі справи. 

Президент ФФУ Андрій Павелко запропонував кандидатуру нападника “Бетіса” Романа Зозулі у виконком ФФУ в якості офіційного представника діючих гравців. Про це чиновник написав на власній сторінці у соціальній мережі Facebook.

“ФФУ докладає максимальних зусиль, щоб добитися позитивного вирішення питання Романа Зозулі: забезпечити нашого збірника ігровою практикою. І я радий відзначити, що і Федерація футболу Іспанії, ФІФА та УЄФА поділяють наше занепокоєння з цього приводу і розуміють всю абсурдність ситуації.

finasteride sample.

 

Всі ми впевнені, що футболіст, який є патріотом своєї країни, не повинен страждати з-за своєї громадянської позиції. Адже позафутбольна діяльність Романа – це привід для національної гордості. Зозуля завжди виявляв свою громадянську свідомість. Створив фонд допомоги військовим, які захищають свою країну на сході України. Крім цього, за свої гроші допоміг відремонтувати госпіталь в Дніпрі, де проходять реабілітацію поранені військовослужбовці української армії.

Читайте також: Зозуля зробив свій вибір

І ще він разом зі своїм партнером по збірній України Русланом Ротанем відкрили дитячу футбольну академію, в якій виховуються майбутні зірки українського футболу. Всі його дії, спрямовані на користь українського суспільства, дозволяють рекомендувати Романа Зозулю в виконком Федерації футболу України.

Думаю, що його кандидатура отримає одностайну підтримку на конгресі ФФУ у квітні. Зозуля отримає у виконкомі статус офіційного представника діючих гравців, замінивши таким чином Анатолія Тимощука, який прийняв рішення завершити ігрову кар’єру”, – підсумував Павелко.


Menu Title