Зозуля розказав, що зробив би з фанатами “Вальєкано”

3 Лют, 2017|16:29
zozulyua222

Але не це зараз найбільше турбує Романа.

Зозуля прокоментував свій скандальний перехід в інтерв’ю газеті AS.

Я не боюсь фанатів “Вальєкано”, але це було важко. Я хотів допомогти собі та “Райо Вальєкано” і мені дуже шкода, що так сталося. Вчора я зустрівся з керівництвом Ла Ліги та Асоціацією футболістів Іспанії і мені запропонували два варіанти.

Перший варіант – це грати за “Райо Вальєкано” і мати повну безпеку, для мене, моєї дружини та дітей… Я запитав, чи зможе мій син у повній безпеці ходити до школи і мені сказали, що не буде жодних проблем. Другий варіант – повернення в “Бетіс”, де я не зможу грати, а лише тренуватися.

Футбол – це все моє життя, але коли потрібно обирати між футболом та сім’єю, я обираю сім’ю. Я не боюся ні ультрас, ні будь-кого іншого. Але я боюся за свою сім’ю. У мене є час до понеділка, щоб прийняти рішення.

Увесь світ знає, якими є ультрас. Однак, вони не хотіли зі мною поговорити віч-на-віч, коли я їх про це попросив. Коли я приїхав, то почув на свою адресу звинувачення та образи. Я запитав, що вони хочуть знати про мене. Я був готовий відповісти на усі їхні звинувачення.

Мене звинувачують у підтримці української армії, і через це я фашист. А вони, натомість, підтримують Донбас. Мене називають фашистом, бо cialis pills. я підтримую українську армію у боротьбі з проросійськими терористами.

Я б пояснив ультрас, що я не фашист. Я переконаний: якби те, що сталося в Україні, відбулося в Іспанії, то багато хлопців пішло б захищати свою країну, як зробив я. Якби у людей не було медикаментів, одягу та продуктів харчування, то іспанські футболісти допомгли б їм, тому що вони захищають свою країну.

Читайте також: Ультрас “Вальєкано” видали заяву, яка переплюне Кісєльова і всі російські медіа разом узяті

Зазначимо, що переважна більшість вболівальників Іспанії на боці Романа, а граці “Бетіса” виступили із заявою на підтримку Романа Зозулі у конфлікті з ультрас “Райо Вальєкано”

 


Menu Title