Зозуля знову допомагає військовим

4 Жов, 2015|12:46
2fb7555bbf83efc7fd73246ffcf02c3c

Роман Зозуля, який зараз відновлюється після травми, організував у Дніпропетровську благодійний велопробіг, щоб зібрати кошти для Збройних сил України.

11-кілометровий маршрут пролягав по кільцю від Фестивального причалу-ж/м Перемога-Фестивальний, передає Брутальний футбол із посиланням на obozrevatel.com.

Мета акції – придбання безпілотника, вартість якого 1500 у.о. і залучення городян до активного способу життя. Плата за участь у пробігу була символічною – 50 гривень. Крім Зозулі, у заході взяли участь гравці “Дніпра” Віталій Мандзюк і Ян Лаштувка, журналісти Олександра Лобода та Ігор Циганик і представники “Народної Армії”. Всі бажаючі могли поспілкуватися з футболістами, взяти автографи та сфотографуватися.

Читайте також: Роман Зозуля нагороджений медаллю “За заслуги перед Збройними силами України”

Нагадаємо, що Зозуля є одним з найбільш патріотичних футболістів України. Не так давно Роман організував благодійний флешмоб на підтримку українських військових. Крім того спортсмен особисто допомагає нашим військовим. Минулого місяця футболіст відправився в зону АТО, щоб передати бійцям зібрані для них речі і підтримати морально.


Menu Title