Зрада від “Жиліни” перед сьогоднішнім матчем

30 Лип, 2015|09:30
224456

Українські вболівальники не зможуть переглянути поєдинок полтавської “Ворскли” у третьому раунді відбору Ліги Європи. Словацька “Жиліна” відмовилася надавати сигнал. Таке розповів директор каналів “Футбол 1″ та “Футбол 2″ Олександр Денисов. Про це повідомляє сайт Спортаналітик.

 

У процесі переговорів ми відразу зрозуміли, що представники “Жиліни” не зацікавлені в організації трансляції. Можливо, у них там якісь свої внутрішні кризи. Вони до останнього моменту шукали якогось спонсора, який готовий допомогти здійснити це технічно. Зі свого боку ми запевнили їх, що надамо сигнал з матчу “Ворскла” – “Жиліна”, який пройде в Полтаві. Організовуйте свою картинку, ми вам дамо свою.

Про європейські стандарти показу матчів.

Несерйозно показувати футбол такого рівня українському глядачеві з однієї, або навіть з трьох камер. Існують певні стандарти для того, щоб глядач міг lotrisone walgreens. отримувати задоволення від перегляду футболу.

“Коментар БФ”: тому читайте, брутали, трансляцію в твіттері і чекайте на брутальний огляд матчу. Ібо так завєщал Мойсєй (с)


Menu Title