Зворушлива зустріч Маркевича і ультрас “Металіста” на базі “Азова”

1 Тра, 2015|18:40
url

Новина, яка за своєю суттю і змістом не може залишити байдужим нікого. Мирон Маркевич знайшов вільний час у своєму мегащільному графіку, аби прибути в Харківську область – у Валківський район, де сьогодні проходять тренування фанатів “Металіста”, які перебувають у стані добровольчого батальйону “Азов”,- повідомляє Обьектив.

Мирон Маркевич привіз бійцям продукти харчування та матеріальну допомогу. “Я приїхав просто подякувати. Футбол – футболом, але зараз в нас таке життя, що те, що ви робите для України – ні з чим не порівняєш. Ви – майбутнє нашої держави, і з такими молодими людьми я спокійний, що в нас все буде добре. З приємністю згадую ті часи, які ми провели разом.

“>Бійці пообіцяли, що тепер будуть займатися футболом на своїй тренувальній базі.

Нагадаємо, за підтримки волонтерів та місцевої влади активісти відкрили тренувальний табір під Харковом – продовжують готувати добровольців для оборони міста та участі в АТО. За два тижні новобранці проходять фізичний і психологічний тренінг, освоюють основи тактики та спецпідготовки. best drugstore foundation for oily skin.

 


Menu Title