Зворушлива зустріч Маркевича і ультрас “Металіста” на базі “Азова”

1 Тра, 2015|18:40
url

Новина, яка за своєю суттю і змістом не може залишити байдужим нікого. Мирон Маркевич знайшов вільний час у своєму мегащільному графіку, аби прибути в Харківську область – у Валківський район, де сьогодні проходять тренування фанатів “Металіста”, які перебувають у стані добровольчого батальйону “Азов”,- повідомляє Обьектив.

Мирон Маркевич привіз бійцям продукти харчування та матеріальну допомогу. Також вручив “ультрас” футбольний м’яч, пояснивши це тим, що колись саме він їх об’єднав.

“Я приїхав просто подякувати. Футбол – футболом, але зараз в нас таке життя, що те, що ви робите для України – ні з чим не порівняєш. Ви – майбутнє нашої держави, і з такими молодими людьми я спокійний, що в нас все буде добре. З приємністю згадую ті часи, які ми провели разом. Я вам дуже вдячний”, – сказав Мирон Маркевич, звертаючись до хлопців з “ультрас”.

Бійці пообіцяли, що тепер будуть займатися футболом на своїй тренувальній базі.

Нагадаємо, за підтримки волонтерів та місцевої влади активісти відкрили тренувальний табір під Харковом – продовжують готувати добровольців для оборони міста та участі в АТО. За два тижні новобранці проходять фізичний і психологічний тренінг, освоюють основи тактики та спецпідготовки.

 


Menu Title