Ставка дня. 02.10.2016

2 Жов, 2016| автор:

По вчорашніх ставках в нас два мінуси.  Чесно кажучи, амінам БФ треба купити ксьондзу десять літрів бензину, щоб він відпустив гріхи пабліку. Бо тут вже якась нечисть ходить – вчора я в своєму пабліку давав ставки на сім денних матчів, і зайшли всі, окрім тих двох, що дав на БФ. Що цікаво, така штука вже не перший раз.

8

Ось матчі, які я давав ординарами. Скинув, а то набіжуть зараз хейтери і будуть казати, шо я все придумав і це паршиві відмазки. Хоча вони й так набіжуть)

Так що підписуйтесь на мій паблік, щоб бачити всі мої ставки і не виходити в мінус.

Горіла сосна 01.10.2016

70

Ставка дня. 02.10.2016.

Перший матч – Валенсія – Атлетико

Єдиний факт, який може завадити гостям виграти – втома після ЛЧ. Та у команди Сімеоне є величезний характер і один матч на жилах вона повинна видати. Все таки, Валенсія зараз не є грандом, а матрацники вже тричі втрачали очки. Чесно кажучи, то забагато для старту сезону.

72

Другий матч – Тотенхем – Манчестер Сіті

Буду відштовхуватись від МС, адже у diovan canada prescription free. господарів багато травмованих і гру будуть вести гості. Команда Гвардіоли пропускає у кожному з виїздних матчів чемпіонату, але забиває, як мінімум, два. Рахунок 1:2 очікую і сьогодні, та не здивуюсь 3:0 на користь господарів.

QIP Shot - Screen 889

Menu Title