Горіла сосна 24.10.2016

23 Жов, 2016| автор:

Сьогодні в нас дуже довгий вступ.

Почнемо з вчорашніх ставок – по них в нас три “плюси” та один “мінус”.

Тепер трохи цікавіше –  десь тиждень назад ваше ниття про якість ставок дало свої плоди, і великий магістр всія БФ «Северун Великий” попросив мене перестати давати ризиковані ставки для” пуканогоріння” і давати прибуткові, бо ваші “вулкани” настільки запалились, що навіть з переможних ставок будуть “горіти”.

Прохання магістра для мене – tesco cialis . закон, і я почав давати обдумані ставки. За період від нашої розмови з магістром і до сьогодні я дав 23 ставки з яких 16 зайшло і 7 було програних. Це нам дало +40% прибутку від банку(при ставці в 5%).

Але під кожним моїм постом все ще були обсмалені дупки, навіть після перемог, тому “Северун Великий” був правий.  Та я думаю, ви повинні йому віддячити за те, що я почав вам давати нормальні ставки, тому пишемо в коментарях хештег #спасибі_Северун.

Горіла сосна 24.10.2016

Давно ніхто не потрапляв в цю рубрику, адже всі змирились з тим, що на БФ я – Бог ставок, та вчора мені кинули виклик.

2

Як бачите, всі мої ставки на ТБ зайшли, а цей хлопчина дав лише дві прохідні і, в підсумку, отримав мінус.

Ставка дня. 24.10.2016.

Гетеборг – АІК

В Швеції ТБ – саме те, що треба.

1

 

Бонус.

Завтра ставки дня не буде, так як немає годних матчів. Є лише матчі кубку Англії, на які давати ставки, не бачачи складів, я вважаю дурістікою. Тому ставки будуть приблизно за годину до матчів і їх ви зможете побачити в моїй групі.

Menu Title