Як я майже не написав статтю

12 Гру, 2016| автор:

Почалося все в неділю з години тринадцятої. Правду кажуть – число нещасливе. Сам переконався. Жодного тобі тут пенальті.

До чого пенальті? Та поставив на чотири матчі, які розпочинали футбольну програму неділі, на “пенальті так”. Думав, якщо хоча б в одному буде 11-метровий, то майже поверну вкладені фінанси, а якщо в двох, то buy flagyl from canada. ще й у виграші залишуся. А дзузьки – судді і, як на мене, занадто коректні гравці, були іншої думки.

Та попри те, мені ще й кортіло написати статтю про щось. Проблема полягала в тому, що про що саме я ніяк не міг визначитися. Ну, думаю, грає моє улюблене “Наполі”, от і є привід. До речі, зіграло пречудово – з покером Мертенса. Але подивитися тої гри я не зміг, бо подзвонив колєга і запросив на пиво. Відмовити було негарно, бо дружина випускає його раз чи два на тиждень на годинку-півтори (троє дітей, як-не-як), тож він намагається використати цей час максимально корисно.

Ну ладно, думаю, там ще “МЮ” з “Тоттенхемом” грає. Про них і напишу. Тим паче був впевнений у перемозі “шпор” настільки, що зарядив десятку ніби вони заб’ють більше двох голів. Та й друг Ігор, що має прізвисько Синій, заголовок накинув. Вінн був наскільки впевнений у перемозі “МЮ”, що сказав: “як вони не виграють, то Моуріньо г…но”. Ця цитата мала бути винесена в заголовок запланованої статті. Але після перших 15 хвилин гри стало зрозуміло, що Синій правий. І матеріал про той матч канув в Лету. Як і моя двадцятка.

Ну і ще вчора туринське дербі було. Прикинув, що якщо дербі, значить будуть битися до кінця і результат непередбачуваний. З того-всього вальнув 20-ку на перемогу “Торіно”, яке потішило хіба тим, що відкрило рахунок. Ну не вар’ят? Сам же нещодавно статтю про Іґуаіна писав.

Німецько-українського дербі “Шальке” – “Баєр” дивитися не став. Впадло якось було. Та й ставка на цю гру не стояла. Віддав перевагу матчу “Сталь” – “Зоря”. Принагідно дякую луганчанам за “мінус один” – повернулися програні гроші.
Повернулися ненадовго. Бо перемог баскського “Атлетіка” і “Ніцци” з Ніцци так і не сталося. Але то таке – 70 гривень на рахунку ще залишилося.

GcPqnBUEoXU

Окремо хотілося б про “Ніццу” згадати, яка подарувала мені надію, ведучи в рахунку з ПСЖ 2:0. Але коф 9, «завдяки» Кавані, так і не зіграв. Та я навіть не дуже образився. По-перше – Кавані один з моїх улюблених гравців, а по друге – отримав шалену насолоду від перегляду цього матчу. Хто вважає, що чемпіонат Франції слабкий – обов’язково перегляньте цей поєдинок. Ну а “Ніцці”, якщо вона реально збирається боротися за чемпіонство, дуже раджу придбати нового голкіпера.

До нових зустрічей. Пішов думати над новими ставками :)


Menu Title