Євро-2016. Марафон ставок. День 2

10 Чер, 2016| автор:

Наш марафон нарешті набирає обороти, адже вчора був лише один матч. А сьогодні нас очікує аж три зустрічі.

         Ставка на Індивідуальний тотал Франції більше 1.5 зайшла на ізічах і принесла нам 5.7 доларів в копілку. Отже на ранок п’ятниці в нашому основному банку 103,7 доларів.

Євро 2016. День 1.

Албанія – Швейцарія. У швейцарців є досить гравців з Албанії чи з албанським корінням, що робить градус матчу ще вищим. Букмекери досить високо оцінюють шанси албанців набрати очки в цьому матчі. Я все-таки буду більш скептичним і поставлю на більш імениту збірну, яка має досвід гри на таких турнірах. Не хочу вгадувати рахунок, адже балкарці все ще є командою загадкою, але Швейцарія мала підійти на пік форми саме до цього матчу, бо перемога в ньому майже гарантує вихід з групи.

     Отже ставка на матч – Перемога Швейцарії. Коефіцієнт 1.8.

Євромарафондень2ставка1

Англія – Росія. Якщо наші сусіди хочуть вийти з групи, то пік форми вони будуть підганяти на другий тур, адже Англія їм не конкурент. Мене дивує такий високий коефіцієнт на британців, але він ж мене і радує .Проблем в збірної Англії нема, а в росіян відсутні два основні опорники. Захист наших сусідів дуже віковий та повільний, а атака в Англії досить мобільна. По ідеї як мінімум двушку Англія покладе, хоча може і пропустити. Та я не хочу ризикувати, тому візьму просто П1. Варто також відзначити, що збірна Англії за останні 8 Чемпіонатів Європи жодного разу не виграла стартовий матч. Думаю, пора перервати традицію.

Англія – Росія. Перемога Англії. Коефіцієнт 1.95.

Євромарафондень2ставка2

Вельс – Словаччина. Найскладніший для мене матч для прогнозування. Довгий час я думав взяти ТМ, але потім згадав, як словаки грали в товарняках, і хто стоїть на воротах у Вельсу. У відборі валійці дуже мало пропускали, тому і ТБ брати не охота. Єдине, що зрозуміло – нічия не влашує жодну команду, тому гра має бути запекла. Для мене Словаччина є фаворитом, хоча багато ставлять на успішний виступ Бейла і його команди на Євро. Я вибирав між ТБ1.5 в матчі та голом Словаччини. Все-таки не думаю, що Вельс виграє з рахунком 2:0. Тому зробив ставку на гол наших сусідів.

Уельс – Словаччина. Словаччина заб’є. Коефіцієнт 1.44.

Євромарафондень2ставка3 suhagraat ka tarika video.

Нагадую, що вчора я також зробив експресик на два дні, який ще живий.

Євромарафондень2ставка4

Банк

         Сьогодні ми зробили ще три ставки по 10 доларів, отже в основному банку залишилось 73,7 баксів.

В темі:

Menu Title