Євро-2016. Марафон ставок. День 3

11 Чер, 2016| автор:

Продовжуємо марафон, сьогодні розпочне турнір збірна України.

Підсумки матчів

Албанія 0:1 Швейцарія +++ Прибуток 18 доларів

Уельс 2:1 Словаччина +++ Прибуток 14.44 доларів

Англія 1:1 Росія —

Гол на останній хвилині матчу Англія – Росія не дав нам збільшити свій банк на 30%. Дуже жаль. Проте інші дві ставки зайшли, тому ми не вийшли в мінус. Отже перед початком вчорашніх матчі наш банк складав 73,7 доларів. Додамо гроші з наших двох переможних ставок та отримаємо 106.14 долара.

Євро 2016. День 3.

Туреччина – Хорватія. Дивно, що матч групи D грається швидше ніж матчі групи С, але певно телетранслятори хочуть «зрубити» більше «бабла» за матч німців, тому наша збірна гратиме о десятій вечора.

Обидві команди добре грають в атаці, група чимось похожа на групу В, де є фаворит і три рівні команди. В матчах між такими рівними командами нічиї є поганим результатом, тому будемо очікувати безкомпромісної боротьби. Все-таки віддаю невелику перевагу хорватам, беручи до уваги їх склад. Букмекери зовсім не вірять в голи в цьому матчі, тому можна зіграти на цьому. Я все-таки думаю, що обидві команди заб’ють, та не буду ризикувати і візьму ставку Індивідуальний тотал матчі більше 1.5 за 1.4.

Євромарафондень3ставка1

Польща – Північна Ірландія. Команди по різному зіграли товариські матчі, та результат товариських ігор серйозно сприймати не варто, що нам показують в кожному матчі на Євро. Північноірландці явні аутсайдери групи, плюс в них було багато травмованих в останньому товарняку, і не знати хто з них відновився. В поляків всі живі і здорові. Щоб виходити з групи , як мінімум з другого місця нашим сусідам треба брати три очки, на що я і поставлю.

Перемога Польщі. Коефіцієнт 1.73.

Євромарафондень3ставка2

Німеччина – Україна. Ну і ставка, через яку в коментарях на мене очікує відро помиїв. Україна жахливо грає з топ-збірнами. Була лише вимучена перемога 1:0 над невмотивованою Англією, яка 80 хвилин грала в меншості та недавня перемога 2:0 над Францією, яка в тім не дала нам путівку в Бразилію, тому і перемогою її назвати важко. Німці ж переважно сильно стартують на великих турнірах, здобуваючи три очки в стартовому матчі.  Я все-таки вірю, що наша збірна вийде в плей-оф, обігравши північноірландців та нав’яже боротьбу полякам, але в цьому матчі їй нічого не світить.

         Перемога Німеччини. Коефіцієнт 1.6.

Євромарафондень3ставка3

Експресик

Думав взяти в експрес ОЗ замість ТБ1.5 в матчі стартовому матчі третього дня, та потім все таки вирішив краще докину пів долара, ніж збільшу ризик, тому експрес з трьох ординарів, ставлю 2.6 долара.

ed hardy love and luck body wash. Євромарафондень3ставка4

Банк

   Після сьогоднішніх ставок в банку залишилось 73.5 долара.

В темі:

Menu Title