Марафон ставок до Євро-2016. День 10

19 Чер, 2016| автор:

Ось і настали вирішальні матчі на Євро. Від сьогодні почнеться формуватись сітка плей-офф.

Підсумки матчів

Бельгія 3:0 Ірландія +++ Прибуток 18.33 доларів

Ісландія 1:1 Угорщина —

Португалія 0:0 Австрія —

Єдине словом, яким пожна охарактеризувати вчорашній матч Португалії – «П*ЗДЄЦ». Всі бачили, що витворяв Роналду весь матч. Потрібен був один гол Португалії, щоб ми вийшли в плюс, та він так і не відбувся. А після того, колb Кріш перед пенальті почав поправляти зачіску – я зрозумів, що він не заб’є.

Євро 2016. День 10.

levitra coupon 2012.

В третьому турі є багато команд, яким вже не потрібна перемога, тому я поміняю тактику, щоб не нарватись на невмотивовані команди.

В нашому банку сього лише 70.88 долара і я вже реально боюсь, що можу його повністю злити, отже буду робити ставку на «вєрнячки». Ставлю половину банку на команди, яким «необхідні» очки.

Євромарафондень10ставка1

Ще 5 доларів йдуть на фактично ті ж команди, але на їх перемоги.

Євромарафондень10ставка2

Швейцарія – Франція. Обох команд влаштує нічия. Але Франція грає вдома, тому трибуни не дадуть їм грати в півсили. Швейцарський захист не є таким надійним, як був при Оттмарі Хітцфельді, і Албанія і Румунія створили досить моментів, щоб забити більше ніж 1 гол на дві команди. Тренери обіцяли веселу, відкриту гру. Та вони можуть обманювати. Але стиль гри ми побачимо лише під час матчу, а до матчу я все таки вважаю Францію фаворитом. Навіть, якшо Пайє буде гріти банку сьогодні. Тому поставлю на їх перемогу.

Швейцарія – Франція. Перемога Франції. Коефіцієнт 1.77.

Євромарафондень10ставка3

Румунія – Албанія. У Албані] шансів вийти в плей-оф фактично нема. Навіть перемога їх відправить додому, адже майже в кожній групі третя команда буде мати 4 очки. Отже мотивація трохи більша в Румунії. Обидві команди добре виглядали в попередніх матчах, але моменти Румунів були гостріші. Хоча наші сусіди забили лише з двох пенальті, їх стандарти майже завжди призводять до небезпечних моментів. В цьому матчі для мене Румунія фаворит, тому і поставлю на них.

Румунія – Албанія. Перемога Румунії. Коефіцієнт 2.15.

Євромарафондень10ставка4

Експресик

Ну і експреси поставлю на голи фаворитів сьогоднішніх матчів.

Євромарафондень10ставка5

Експрес

Як ви пам’ятаєте в нас ще є неосновний банк, який я використовую на різні експреси. Я використаю ще 1 долар і залишу в даному банку 1 бакс.

Євромарафондень10ставка6

Банк

В банку залишилось 15 доларів.

P.S. Нагадую, що лайв-ставки я пощу в пабліку – Qbet. Я також почав в ньому конкурс до ЄВРО 2016, з призовим фондом, щоб ви себе відчули капером і показали хто насправді має вести «Ставки дня».

Menu Title