Марафон ставок до Євро-2016. День 11

19 Чер, 2016| автор:

Наш марафон підходить до кінця? Чи ще ні?

Підсумки матчів

Франція 0:0 Швейцарія —

Румунія 0:1 Албанія —

Напевне, бородатий прогнозист вже сплавив свій мозок. Адже всюди пише, що Франція «катне» нулі, а сам ставить на гол та перемогу. Те саме з Румунами – пише, що Албанія займе третє місце в групі, а ставить на “циганів”. Все походить на те, що скоро у амінів БФ будуть запитувати адрес ведучого рубрики «Ставки дня», чи він все ще зможе вибратись з болота?

Євро 2016. День 11.

Словаччина – Англія. Щоб забезпечити собі перше місце в групі англійців влаштує тільки перемога. Словакам теж потрібна лише вікторія, бо не факт, що нічия дасть їм вихід в наступний раунд. Гра повинна бути від ножа та пробивати ТБ. Хоч наші сусіди перемогли росіян, та в нападі вони нічого не показали. Дві ідіотські помилки захисників суперника принесли Словаччині три очки. Англійські захисники поки на Євро так грубо не помилялись, тому шансів в словаків забити буде не так вже і багато. Рой Ходжсон обіцяв зі старту випустити Варді та Старіджа, що дає Англії мегаатаку. Думаю проблем у брітішів в цьому матчі не буде, лише якщо словаки поставлять «автобус».

Перемога Англії. Коефіцієнт 1.8.

Євромарафондень11ставка1

cialis 3 day.

Уельс – Росія. Валійці нічого особливого не показували в перших двох матчах. Три ідіотські голи і не надто впевнена гра в захисті. Росіяни копія Уельсу – невиразна гра, очко врятоване на останній секунді. Обом командам потрібні очки в цьому матчі, Росії – лише перемога. Гра також обіцяє бути дуже веселою  з великою кількістю голів, тому поставлю на ОЗ.

Обидві заб’ють. Коефіцієнт 2.05.

Євромарафондень11ставка2

Банк

Наш банк порожній. У випадку перемоги збірної Словаччини марафон фактично закінчиться. Тому вболівайте за словаків.

Menu Title