Марафон ставок до Євро-2016. День 12

21 Чер, 2016| автор:

Перший день без ставок. Та чи останній?

Підсумки матчів

Англія 0:0 Словаччина —

Росія 0:3 Уельс —

Ну що тут сказати? Англія як і в матчі з «рашкою» створила 10 гольових моментів і жодного не забила. Словаки ж поставили автобус, як я і писав і кидались під кожен м’яч.

         Ну а Росія вирішила розділити позор з Україною і чомусь видала найгіршу гру на Євро, хоча навіть при такій грі Дзюба на забив вихід віч-на-віч та не попав в рамку з двох метрів.

Євро 2016. День 12.

         Наш банк пустий, тому просто напишу свої прогнози. Буде смішно, якщо тепер все, що я писатиму проходитиме.

Північна Ірландія – Німеччина. Буде така сама гра, як вчора в матчі Англії та Словаччини. І все залежатиме від того, коли(якщо) Німеччина заб’є. При рахунку 0-1 Ірландія все ще будуть стояти в обороні, адже їх основна ціль – обійти Албанію по різниці м’ячів, у Албанці 1:3, у Ірландії 2:1,тобто навіть поразка 0:3 на 80% виведе їх в наступну стадію. Хіба якщо завтра Шведи або Ірландці обіграють своїх конкурентів, в що важко віриться.

         Прогнозую суху перемогу Німечини. Коефіцієнт 1.75.

Україна – Польща. Пора нашим фанам йти в магаз за бухлом і знеболюючим. Те що зараз відбувається в збірній – «адский треш». Нема ні команди, ні атмосфери, ні спілкування з людьми, ні каяття. Нагадує збірну Росії після Євро 2012. В Польщі ж все гаразд, команду влаштує навіть нічия, що дасть їм друге місце в групі. Та поляки нас не перемагали 16 років, а в останньому відборі ми їх двічі обіграли, а поразка 1:3 в Польщі для них була дуже болюча. Думаю Польща буде грати на перемогу. Адже вони теж знають, що в нашій команді робиться і не скористатись цим буде гріх. Можна відмітити, що для Фоменка перший матч був з Польщею і останній буде з ними ж. Сам я хочу, щоб наші позорно програли, як вчора Росія. Щоб після такого відбулась якась пере загрузка в ФФУ(хоча я мало в це вірю, але наші люди можуть багато). Бо я вже уявляю, якщо ми візьмемо очки в цьому матчі, то після Євро наші футболісти вийдуть і скажуть – ми провалили всього  1 гру, чого ви на нас накинулись?

Прогноз – перемога Польщі. Коефіцієнт 1.95.

Хорватія – Іспанія. Обидві команди влаштує нічия. Ситуація аналогічна з групою А. Та у Хорватів не будуть грати Чорлука, Модріч та Манджукіч, а іспанці мають боржок за провал на ЧС 2014. Хорвати ставити автобус не вміють, значить у Іньєсти буде багато можливостей віддати гольову передачу. Все таки думаю, що Іспанія буде єдиною командою, яка набере 9 очок в групі.

Хорватія – Іспанія. Перемога Іспанії. Коефіцієнт 2.05

Чехія – Туреччина. В збірній Туреччини відбувається щось похоже, як і в нас. Арда Туран конфліктує з Фатіхом Терімом, атмосфера в команді зіпсована, грають як гавно. В Чехії можливо не гратиме Росіцкі, але він часто травмується, тому думаю тренер має план, як його замінити. Збірна Чехії показала, що в неї є характер і вона може вигризати очки. Сьогодні обидві команди влаштує тільки перемога, та враховуючи проблеми в команді Туреччини віддам перевагу Чехії.

Перемога Чехії. Коефіцієнт 2.3.

Банк

В неосновному банку все ще залишився 1 долар, який я таки поставлю на експрес з всіх цих команд.

accutane online visa.

Євромарафондень12ставка1

Menu Title