Марафон ставок до Євро-2016. День 13

22 Чер, 2016| автор:

Сьогодні ми дізнаємось всіх учасників плей-офф.

valrex.

Підсумки матчів

Україна 0:1 Польща +++

Північна Ірландія 0:1 Німеччина +++

Хорватія 2:1 Іспанія —

Чехія 0:2 Туреччина —

Ні дня без сенсацій. Те, як вийшли на матч Серхіо Рамос і Давід де Хеа багато кого здивувало. Побачивши експериментальний склад Хорватії та швидкий гол Іспанії, здавалося, б всі питання в матчі вирішено, та розконцентрація здатна творити чудеса. Ну а перемога турків, які в перших двох матчах грали на рівні з Україною, можна вважати феноменальною. Хіба цікаво спостерігати за командою, яка може програти 2 матчі з різницею 0:4, а потім виграти один і вийти в наступну стадію? Мені – ні!

Євро 2016. День 13.

Наш банк все ще пустий, тому я зіграю по тій же схемі, що і вчора.

Угорщина – Португалія. Наші сусіди вже вийшли в наступну стадію, і сьогодні їм бажано не програти з великим рахунком, адже Португалію влаштує лише перемога. Хоча якщо глянути на суперників в наступному раунді, то виходити з 1, 2 чи 3 місця різниці великої немає. На вибір – Бельгія, Хорватія або Англія. Португалія показувала хороший футбол в перших двох матчах, та не могла реалізувати свої моменти. Розгрому в цьому матчі я не очікую, але віддам перемогу Португалії.

Перемога Португалії + ТМ2.5. Коефіцієнт 2.6

Ісландія – Австрія. Ми вже бачили кілька таких матчі: Румунія – Албанія, Туреччина – Чехія. В обох матчах фаворит залишався без голів. Ісландці добре грають в обороні, а Австрія поки нічого не показала в плані атаки. Плюс скандинавів влаштує нічия, тому поставлю на те, що Австрія заб’є максимум 1 гол.

Австрія ІТМ1.5. Коефіцієнт 1.44.

Італія – Ірландія. Італія вже забезпечила собі перше місце в групі, тому сьогодні думаю буде багато змін порівняно з попередніми матчами. Та я думаю, що захисна ланка залишиться такою ж, значить забити Ірландії буде дуже складно. Італійці ж багато моментів не створюють, та і бігти вперед їм особливо не треба. Тому тут не хочу придумувати велосипед і візьму звичайний ТМ.

ТМ 2.5. Коефіцієнт 1.36.

Бельгія – Швеція. Напевно, за вивіскою найцікавіша гра сьогоднішнього дня. Швецію влаштує лише перемога, Бельгію ж влаштує і нічия, та на нічию команда Вільмотса грати точно не буде. Бельгійцям треба розганятись, а швеція ідеальна злітна смуга. Команда Златана не завдала жодного удару в ствір воріт на Євро і не показує цілісної гри. Скоріш за все сьогодні буде те саме і Златан завершить свій виступ в збірній на мінорній ноті.

Перемога Бельгії. Коефіцієнт 1.85.

Банк

Мені в неосновний банк прийшли гроші за 4 очка Хорватії в групі, тому використаю 1 долар, на експрес з сьогоднішніх матчів.

 Євромарафондень13ставка1

Menu Title