Марафон ставок до Євро-2016. День 4

13 Чер, 2016| автор:

Підсумки матчів

Туреччина 0:1 Хорватія —-

Польща 1:0 Північна Ірландія +++ Прибуток 17,3 долара

Німеччина 2:0 Україна +++ Прибуток 16 доларів

Підсумовуючи вчорашній день, можна відзначити нефарт, адже хорвати загубили безліч моментів, що на Чемпіонаті Європи робити не можна. А турки замість того, щоб йти вперед відігруватись, чомусь берегли різницю м’ячів. Напевно, в цьому і є мінус нового формату, в якому не всі треті збірні виходять з групи, а лише 4. Це провокує команди берегти мінімальний програш і надіятись, на перемогу в іншому матчі. Все-таки тренери думають, що потім доведеться рахувати різницю м’ячів. Я цей фактор не врахував, напевно саме через нього ми не побачили навали турків.

В мінус ми не вийшли, але і великого прибутку не отримали. Із 7 матчів, на які я давав прогнози не зайшло 2. Вчора наш банк складав 73.5, додамо наші виграшні ставки і отримаємо 106,8 долара.

Євро 2016. День 4.

Іспанія – Чехія. В цій парі є явний фаворит. Іспанці в хорошій формі, а поразка від Грузії є випадковістю. Чехи в товариських матчах грають так само, як і у відборі – пропускають в кожному матчі. Хотів би придумати ставку з високим коефіцієнтом, але реалії цього Євро такі, що жодна збірна (окрім нашої) не програє з різницею більше ніж в один м’яч. Турки вчора показали, що поразка 0:1 теж є непоганим результатом. Я думаю чехи будуть разом зі збірною Турції боротись за третє місце, тому коли іспанці будуть вести в рахунку 1:0, збірна Чехії все ще буде стояти в обороні. Саме по цій причині не беру ІТБ Іспанії більше 1.5, хоча на нього коефіцієнт на 16 позицій вище. А візьму чисту перемогу.

Перемога Іспанії. Коефіцієнт 1.44.

Євромарафондень4ставка1

Ірландія – Швеція. В цьому матчі повинен відсіятись зайвий в групі E, або обоє лишні у випадку нічиєї. Команди приблизно рівні за класом. Хоча букмекери відають перевагу Швеції. Я хотів зробити ставку – обидві команди заб’ють менше двох голів за 1.8, та на Вільямхілі не знайшов її. Почав шукати іншу ставку – і знайшов гол Ірландії за 1.5. Коефіцієнт на них росте, і під час написанні статті складав вже 1.57. Всі без виключення команди на Євро мають моменти, щоб забити гол. Шведи не виділяються супернадійною обороною, а ірландці прекрасно грають на стандартах. Коефіцієнт на їх гол досить високий, тому раджу взяти його.

Ірландія заб’є. Коефіцієнт 1.5.

Євромарафондень4ставка2

Італія – Бельгія. За вивіскою – центральний матч першого туру. Дві збірні, які відносяться до категорії «топ». Але Бельгія тільки туди попала, а Італія балансує, щоб не вилетіти. Фактично обом командам не захочеться програвати, адже перше місце в групі дає легшого суперника в 1/8 фіналу. Бельгія для мене фаворит. У італійців великі проблеми з креативом, і голи вони забивають натужно. Саме відштовхуючись від цього я хотів взяти ставку ІТМ2 (1) за 1.7, та не знайшов її на Вільамхілі. Тоді я вирішив відштовхнутись від Бельгії, правда усвідомлюючи, що Італія добре грає в обороні, тому перестрахувавшись і взяти ставку Перемога Бельгії в один м’яч або нічия з коефіцієнтом 1.7. Такої ставки я теж не знайшов. Отже вирішив ризикувати, хоча до цього матчу старався грати без ризику.

Перемога Бельгії. Коефіцієнт 2.6.

Євромарафондень4ставка3

Експресик

В експресі я ризикувати не хочу, тому ставку на головний матч дня я заміню на ставку – ІТ Італії менше 1.5. Поставлю 3.25 долара.

Євромарафондень4ставка4

Банк viagra, sublngual.

Після сьогоднішніх ставок в банку залишилось 73.55 долара.

P.S. Народ, не треба мене питати в ПП чи будуть сьогодні ставки. Ставку будуть кожного дня, коли є матчі.

В темі:

Menu Title