Марафон ставок до Євро-2016. День 5

13 Чер, 2016| автор:

Продовжуємо марафон. Сьогодні закінчується перший тур Євро групового турніру.

Підсумки матчів

Іспанія 1:0 Чехія +++ Прибуток 14.44 долара

Ірландія 1:1 Швеція +++ Прибуток 15 доларів

Бельгія 0:2 Італія —

Експресик —

Чесно кажучи, починає злити той факт, що вдруге за Євро програємо експрес на 92-ій хвилині матчу. Це вже якийсь тотальний нефарт. Бельгійський тренер  показав, що попередні успіхи пов’язані лише з легкими суперниками. Італія зіграла прогнозовано для всіх, окрім Марка Вільмотса. Хоча варто відзначити, що мій ризик був марний, адже ставка на ТМ2.5 за 1.5 читалась.

Отже після четвертого дня Євро в нашому основному банку 103 долари. Я розчарований таким банком, тому на п’ятий день трішки поміняю тактику.

Євро 2016. День 5.

Два з наших трьох експресів злетіли на 93-ій хвилині, а третій не зайшов через жахливу реалізацію моментів. Я вирішив зіграти один тур без експресів, але піднявши мінімальну ставку на 45%. Все-таки розраховую по закінченні першого туру збільшити банк хоча б на 20%.

Австрія – Угорщина. Наші сусіди, напевно, найслабша команда на Євро і їх вихід в основну частину чистий збіг обставин. Я думаю, що навіть одне очко їм буде за щастя. Лідерів в команді окрім Джуджака відзначити важко, та і він не є гравцем Європейського класу. Австрія ж має дуже хороше покоління і прагматичного тренера. Впевнений відбір, тактична грамотність робить австрійців претендентами на вихід з групи і дає їм змогу замахнутись на чвертьфінал. Проблем в цьому матчі виникнути не повинно, але і розгрому очікувати не варто.

Перемога Австрії. Коефіцієнт 1.75.

Євромарафондень5ставка1 kamagra netherlands.

Португалія – Ісландія. Кріштіану Роналду в формі, а це значить, що Португалія вдало виступить на Євро. В додаток до лідера Реалу набрали форму Куарежма та Нані, які відповідатимуть за креатив. Португальці стали пропускати мало голів з приходом нового тренера. Хорошу гру в обороні вони продемонстрували в матчі проти Англії, що свідчить, про те, що команда вміє грати на утримання рахунку. Ісландці дебютанти Євро. Для них вихід на такий турнір вже є великим досягненням. Команда добре грала в обороні у відборі, але погано в товарняках. Та все ж погрому тут теж чекати не варто. В обох завтрашніх матчах я би радив ставку перемоги команд в 1-2 м’ячі, та «Вілльямхіл»  не надає таких ставок.

Перемога Португалії. Коефіцієнт 1.55.

Євромарафондень5ставка2

Банк

Після сьогоднішніх ставок в банку залишилось 74 долари.

Menu Title