Марафон ставок до Євро-2016. День 7

16 Чер, 2016| автор:

Наш марафон знову на старті. Той самий банк, що і how many mg of viagra do i need. в перший день.

Підсумки матчів

Росія 1:2 Словаччина +++ 20,5 доларів прибутку

Румунія 1:1 Швейцарія +++ 15 доларів прибутку

Франція 2:0 Албанія +++ 42 долари прибутку

         Як на зло, коли я не поставив експресик – всі ставки зайшли. До 24 доларів в банку додамо виграшні гроші і отримаємо 101,5 долара. Фактично початковий банк.

Євро 2016. День 6.

Україна – Північна Ірландія. Переможець пари отримає прекрасні шанси, щоб вийти з групи. Перші матчі на цьому Євро показали, що північноірландців марно записали в аутсайдери групи. Полякам вони дали гідний бій, і програли лише через нефарт. Збірна України ж по всім статтям програла німцяв і якби не Андрій П’ятов, був би розгром. Чесно кажучи шансів взяти в нас бодай очко я не бачу, і прогнозую, що ми пропустимо швидкий м’яч, а потім ще кілька на контратаці. Вирішив спіймати хороший коефіцієнт, тому ставка така:

Північна Ірландія переможе з рахунком 3:0, 3:1 або 3:2. Коефіцієнт 19.

Євромарафондень7ставка1

Англія – Уельс. В першому турі команди отримали кардинально різні емоції. Англія створивши в першому таймі пів десятка моментів не забила жодного разу. А Уельс фактично забив все, що міг. Між собою команди зустрічались 8 разів: 7 перемог Англії та одна нічия. Звичайно, що за класом Англія значно вище, а Уельс буде надіятись на контратаки та Гарета Бейла. Я все таки не думаю, що один з фаворитів Євро примудриться вдруге втратити очки, тому хочу поставити на Англію. Коефіцієнт на їх перемогу досить низький, тому я відштовхнусь від результатів всіх матчів на Євро та використаю таки плюси «Віліамхілу» і поставлю групову ставку на результат

Англія виграє з рахунком 1:0, 2:0 або 2:1. Коефіцієнт 2.4

Євромарафондень7ставка3

Німеччина – Польща. Обидві команди добились бажаного результату в першому матчі. У випадку нічиєї в цьому матчі – і Польща, і Німеччина вийдуть в плей-офф. В німців буде краще становище, адже в останньому турі вони гратимуть з Північною Ірландією, де будуть явними фаворитами. Збірна Німеччини гратиме в контроль м’яча, а Польща надіятиметься на контратаки. Для обох команд такий стиль є бажаним, тому всі почуватимуть себе, як риба в воді та матимуть шанси на гол. В Польщі досить швидкісних футболістів, щоб втекти від німецьких захисників, та віддати пас на Левандовскі. Я замітив цікавий факт: При керівництві Льова збірна Німеччини завжди другий тур проводить найслабше на турнірі( 2014 рік – 2:2 з Ганою, 2010 – 0:1 від Сербії, 2008 – 1:2 від Хорватії і лише в 2012 році була перемога 2:1 над Нідерландами). Як видно з цієї статистики – німці завжди пропускають в другому турі. Напевно, це особливість підготовки, де в другому турі є невеликий спад. Отже виберу ставку: Обидві заб’ють. Коефіцієнт 1.91.

Євромарафондень7ставка4

Україна – Північна Ірландія. Пам’ятаючи  скільки пуканів горіло, коли я поставив проти збірної України, я вирішив підпалити ще трішки. Але ті, хто не закрив статтю після першого прогнозу і дочитав до цього місця можуть діставати вогнегасник. Звичайно, що це був жарт. В даному матчі Україна явний фаворит. Північна Ірландія поки виглядає найслабшою збірною на Євро, але трощити їх нам не під силу. Гра наших хлопців в першому таймі з німцями показала, що ми в непоганій формі. Коефіцієнт на нашу перемогу малий, тому візьму аналогічну ставку, як і в матчі Англія – Уельс.

Перемога України з рахунком 1:0, 2:0 або 2:1. Коефіцієнт 2.5.

Євромарафондень7ставка2

 

Експресик

Ну і на здачу від сотні візьму експрес з усіх сьогоднішніх ставок.

Євромарафондень7ставка5

Банк

Наш банк складає 70 доларів.

P.S. Нагадую, що паралельно запущений паблік з live-ставками та деякими іншими ставками на матчі Євро та Копа Амеріка. Адже в Євромарафоні я повинен давати прогнози на всі матчі та залежу від банку, там все по іншому. Поки без мінусів. Вступайте – QBet.

Menu Title