Марафон ставок до Євро-2016. День 6

15 Чер, 2016| автор:

Продовжуємо марафон. Сьогодні нас очікує майже ва-банкова ставка.

Підсумки матчів

Австрія 0:2 Угорщина —–

Португалія 1:1 Ісландія —–

В банку залишилось 74 долари.

Євро 2016. День 6.

Росія – Словаччина. Обом командам потрібна лише перемога. Якщо Словаччина втратить очки знову, то в останньому матчі доведеться перемагати Англію. Аналогічна ситуацію з Росією, у випадку невиграшу, їм доведеться обігрувати валійців, яких влаштує і нічия.

Перші матчі показали, що в обох команд великі проблеми в захисті. А значить на нуль в графі пропущені жоден тренер розраховувати не повинен. В такому випадку слід очікувати на забиті м’ячі. Команди приблизно одного рівня, тому розгрому очікувати не варто, а те що кожна з команд заб’є – дуже ймовірно.

Обидві заб’ють. Коефіцієнт 2.05.

Євромарафондень6ставка1

Румунія – Швейцарія. Прямо пропорційна ситуація з матчем, описаним вище. Нічия влаштує обидві команди. Ще одне очко дає Швейцарії вихід в 1/8, а Румунії залишиться лише обіграти Албанію і з третього місця вони теж вийдуть з групи (а при розгромі швейцарців французами – з другого). Румунія пропустила найменше голів у відборі серед всіх команд. Те, що в неї надійний захист ми побачили і в першому матчі з Францією. В атаці румуни надіються на стандарти, але швейцарці в матчі з Албанією виграли абсолютно весь другий поверх. Отже шансів, що Румунія заб’є гол не так вже і багато. Я прогнозую в цьому матчі нульову нічию.

ТМ 2.5. Коефіцієнт 1.5.

Євромарафондень6ставка2

Франція – Албанія. Ось і настав той матч, коли підписними Брутального Футболу можуть зібратись компанією і вболівати за Албанію сильніше, ніж за Україну. Адже в цьому матчі я поставлю майже половину банку, що у випадку програшу зведе шанси не вихід в плюс по закінченні марафону до нуля.

Поки на Євро погромів не було, але сьогодні він може статись. Албанці будуть грати без свого капітана і лідера захисту – Лоріка Цани. За відсутності Лоріка навіть Швейцарці могли  довести рахунок до розгромного, що вже тоді говорити про Францію?

sex power teblet.

Звичайну, що дуже ризикувати на такій ставці не буду, тому візьму ставку на два голи французів.

ІТБ1(1.5). Коефіцієнт 1.4.

Євромарафондень6ставка3

Банк

Після сьогодніших ставок в основному банку залишилось 24 долари.

Експрес

Як ви пам’ятаєте в нас ще є неосновний банк, який я використовую на різні експреси. Я використаю ще 1 долар і залишу в даному банку 2 бакси.

Євромарафондень6ставка4

Бонус

Дивно, але ставки live в мене на цьому Євро заходять на УРА. Від початку Євро зайшли:

Франція – Румунія. ОЗ+П1 в перерві з коефіцієнтом 10.

Уельс – Словаччина. ОЗ+ТБ на 5-ій хв з коефіцієнтом 4.

Польща – Пн.Ірландія. Польща заб’є в перерві з коефіцієнтом 1.6 .

Німеччина – Україна. ІТМ1(2.5) з коефіцієнтом 1.5 після першого забитого.

Іспанія – Чехія. Іспанія заб’є на 70 хв з коефіцієнтом 2.

Австрія – Угорщина. ТБ1.5 на 75 хв з коефіцієнтом 1.8.

І не зайшла лише одна ставка: Угорщина тотал жовтих карточок більше 1.5 за 1.6 на 30 хв матчу.

Тому вирішив створити паблік, де буду викладати live-ставки з Євро та деякі ставки з Копа Амеріка. Посилання на паблік – Qbet

Menu Title