Марафон ставок до Євро-2016. День 8

17 Чер, 2016| автор:

Євро їде дальі, скинувши першого пасажира – збірну України.

Підсумки матчів

Англія 2:1 Уельс +++ Прибуток 24 долари

Україна 0:2 Північна Ірландія

Німеччина 0:0 Польща —

В нашому банку 94 долари.

Ну що сказати по вчорашніх матчах – вболівання за свою збірну принесло солідний мінус. До матчу думав поставити ставку «Голів в першому таймі менше ніж в другому», але тоді перший тайм би дивився на нервах, а за збірну хочеться вболівати без зайвих думок. Ну і на Польщу хотів ставити х2,  але це був би поганий результат для України, тому вирішив ОЗ.

         Скажу все таки кілька слів про гру збірної. Чесно кажучи, думав, що можемо провалити Чемпіонат Європи, після бійки в матчі Шахтар – Динамо і після незрозумілої ситуації з невикликом легіонерів з Росії. Та хотілося вірити в краще. Все-таки мікроклімат в команді дуже важливий і тепер я почав розуміти наставника Хорватії та Франції, які не викликали сильних гравців, які можуть погано впливати на команду. Не пам’ятаю, щоб ситуації подібні позитивно впливали на збірну, а приклад негативного впливу – виступ Камеруну на останньому Чемпіонаті Світу.

Далі Євро їде без нас, хоча можливість хлопнути дверима буде в збірної України. Будемо сподіватись, що Вася Кобін знайде на Закарпатті 20 биків, хорошого ветеринара та вишле нашим хлопцям те, чого їм не вистачає.

Євро 2016. День 8.

Італія – Швеція. Так. Італія перемогла Бельгію. Так. Перемогла без шансів. Але я все ще вважаю Італію переоціненою збірною. Кілька моментів команда Марка Вільмотса мала, і забий Лукаку чи Орігі – все могло бути. Шведи, як я і прогнозував, відіграли дуже слабко. Не знаю, чому всі вважали скандинавів фаворитом в матчі з Ірландією, для мене команда Златана ще більше переоцінена, ніж Італія. В цьому матчі легко читається ТМ2.5, та коефіцієнт на нього дуже низький. Я все-таки подумав, що Євро більш непередбачуване, ніж гадалось, тому ставити на низькі коефіцієнти не принесе прибутку, бо один мінус перекриє два плюси. Отже я виберу ставку Перемога Італії з коефіцієнтом 2.05. Чому? Тому що італійський захист прекрасний, а атака Швеції складається з одного футболіста. Якщо глянути статистику, то у відборі Швеція не пропустила лише від Молдови та Ліхтенштейну, що свідчить про жахливий захист скандинавів. Італійська атака не виблискує, та один-два моменти створити зможуть, у випадку якщо захист відіграє на ноль, три очки будуть в «макаронників».

Перемога Італії. Коефіцієнт 2.05.

Євромарафондень8ставка1

Чехія – Хорватія. Обидві команди зіграли очікувано в першому матчі. Чехи поставили автобус, а хорвати показали, напевно, найкращий футбол  в першому турі. Чимось ця збірна Хорватії нагадує команду Славена Біліча на Євро-2008. Тоді «шахматні» здобули три перемоги в групі з Німеччиною. Можливий такий самий варіант і в цій групі. Чехи дуже залежні від Томаша Росіцкі, та Томаш вже не молодий і на весь матч його не вистачить. Плюс не зрозуміло, на скільки він відновився до цього матчу. Думаю, проблеми в атаці в Чехів будуть, та і їх головний матч буде з Туреччиною. Нагадаю, що в Даріо Срни після матчу з турками помер батько, тому команда буде рвати жили за свого капітана.

Перемога Хорватії. Коефіцієнт 2.1.

Євромарафондень8ставка2

Іспанія – Туреччина. Турки дуже слабко відіграли в першому матчі, особливо в атаці. Арда Туран був одним з найгірших на полі і не дограв матч до кінця. Іспанія ж зіграла очікувано, і в кінці матчу таки дотиснули чехів. Туреччина переважно додає по ходу турніру, тому сьогодні я очікую кращу гру, та і Туран не думаю, що провалить дві гри під ряд, тому огризатись турки будуть. Та не думаю, що їм це допоможе. Гра буде похожою до гри Чехія – Іспанія, грузини показали, як створити проблеми чемпіонам Європи і тепер всі будуть цим користатись. Та все ж поставлю на Іспанію, ну і розгрому не очікую. Все-таки турнір довгий і зайві сили витрачати не хочеться.

Перемога Іспанії з рахунком 1:0, 2:0 або 2:1. Коефіцієнт 2.4.

Євромарафондень8ставка3

Експресик

Поставлю на priligy online pharmacy. перемоги всіх збірних-фаворитів сьогоднішніх матчів.

Євромарафондень8ставка4

Банк

Наш банк складає 62 долари.

P.S. Нагадую, що паралельно запущений паблік з live-ставками та деякими іншими ставками на матчі Євро та Копа Амеріка. Адже в Євромарафоні я повинен давати прогнози на всі матчі та залежу від банку, там все по іншому. Поки без мінусів. Вступайте – QBet.

Menu Title