Марафон ставок до Євро-2016. День 9

18 Чер, 2016| автор:

Продовжуємо наш марафон після найвидовищнішого матчу на Євро.

Підсумки матчів

Італія 1:0 Швеція +++ Прибуток 20.50

Чехія 2:2 Хорватія —

Іспанія 3:0 Туреччина —

В нашому банку 82.50 доларів.

Підсумовуючи вчорашні день, можна відмітити, що знову наш експрес не зайшов на 94-хв. Чесно кажучи, вже думав що чехи не відіграють, але гравці Динамо Київ продовжують «феєрити» на цьому Євро. По черзі просрали очки Сидорчук, Драґовіч, Хачеріді, Віда. Ось так грає найкраща оборона чемпіонату України.

Ну і турки виглядають ще гірше за шведів на єврофорумі, хоча третій гол іспанців був забитий з метрового офсайду.

Євро 2016. День 7.

Бельгія – Ірландія. Бельгійці після невдалого старту сьогодні змушені будуть лише вигравати. Ірландія – не Італія, і настільки надійно в обороні зіграти не зможе. Британці вже виступили краще ніж минулого Євро, тому відрядження у Францію можна вважати вдалим. Не хочу видумувати нічого, бо вчора вже суддя показав, що всяке може бути на Євро, тому візьму звичайну перемогу.

Перемога Бельгії. Коефіцієнт 1.83.

Євромарафондень9ставка1

Ісландія – Угорщина. Для мене найбільш непередбачувана пара на Євро. Угорці дуже добре зіграли перший матч, та як на мене там була недооцінка з боку Австрії. Ісландці ж прекрасно відіграли другий тайм, та в першому Португалія могла накидати цілу торбу. Все таки Угорців влаштує нічия, тому гра думаю буде закрита і все може вирішити один гол. Вікінгам треба перемагати, тому таки поставлю на них. Суму зменшу вдвічі, бо не впевнений, а коефіцієнт нормальний.

Перемога Ісландії. Коефіцієнт 2.7.

Євромарафондень9ставка2

Португалія – Австрія. Обидві команди незадоволені першим матчем і сьогодні будуть грати лише на перемогу, адже нічия залишить їх за бортом Євро. Очікую феєрію голів, і великої кількості жовтих карточок. Ні Австрія, ні Португалія не вразили в другому таймі матчів, коли проти них поставила автобус, та сьогодні думаю автобусу не буде. Португалія все таки володіють більшим вибором класних футболістів, а в Австрії тур пропускатиме Драговіч, тому  поставлю на перемогу номінальних господарів.

Перемога Португалії. Коефіцієнт 1.91.

Євромарафондень9ставка3

Експресик

Оскільки в двох матчах нічия не meridida uk. може влаштувати жодну з команд, то відсутність голів стає малоймовірною, бо при рахунку 0-1, програюча команда буде бігти забивати і або зрівняє, або пропустить другий в контратаці. Тому поставлю на тотал більше 1.5 в двох матчах.

Євромарафондень9ставка4

Банк

В нашому залишилось 52.50 доларів.

  • http://vk.com/id179581868 Антон Осипенко

    Австрия порвет!!Венгрия вперед!!!

Menu Title