Марафон ставок до Євро-2016. Підсумки

19 Лип, 2016| автор:

Євро закінчилось тиждень тому, можна підбити підсумки.

Загальні

         Нагадаю, що на початку Євромарафону я взяв 170 доларів, 100 з яких я відвів на ставки на матчі Євро. І саме  100 доларів я радив ставити людям, тому відповідальність ніс лише за основний банк. Це все ви можете прочитати в статті «Марафон ставок. День 1».

         Завданням було подвоїти банк, тобто щоб в кінці марафону в мене в основному банку було 200 доларів. З завданням я не справився, в основному банку залишився 101 долар. Прибуток лише 1%, тобто 1 долар. Я спеціально залишив лишні 25 грн, щоб ті, хто ставлять за мною могли собі випити пива з чіпсами і спокійно подивитись фінал.

         Хоча марафон успішним не виявився, але моя совість буде чистою і спатиму я спокійно, адже в мінус людей я не вивів.

         Кому цікаво мої кошти – то в неосновному банку залишилось 35 доларів, про що написано в статті «Марафон ставок. День 14».

Отже за підсумками цього Євро по ставкам на «вільямхілі» я втратив 34 долари(840 грн).

Ставки

         Ой скільки ж хейту було в коментарях. Звичайно, що 99,9% людей які засирали мої ставки самі не робили прогнозів з використанням власних коштів, але пограти в теніс фекаліями «дуже круто» зараз.

         Євро вийшло надто непередбачуваним, напевно найбільш непередбачуваним відколи я дивлюсь футбол (2002 рік). Більше ніж половину результатів було складно спрогнозувати. Можливо я вибрав не правильну стратегію, можливо не треба було її міняти і ставити по 10 доларів на всі матчі. Причину зараз знайти важко і сенсу не бачу. Найближчий турнір збірних буде через 2 роки, а клубний футбол зовсім інший. Хоча навіть при такому Євро після матчу Польща – Португалія в нашому банку було 170 доларів, що давало непогані шанси на виконання завдання. Але далі я почав боятись ставити ризиковані прогнози, а треба було. Все таки необхідно більше довіряти собі, тобі завдання б виконав.

         Ну і звичайно, я впевнений, що жодна людина на цьому Євро, яка ставила абсолютно на всі матчі, не вийшла в хороший плюс. Всі капери знають, що треба ставити на ті матчі, в яких я впевнений і це принесе хороший прибуток. Так в принципі і сталось, та про це в останньому розділі читайте. Але в нас був марафон і я поставив завдання ставити на всі матчі, тому сам собі не дозволяв щось пропустити.

         Якщо загалом, то марафон був дуже цікавий, не зважаючи на результат.

WilliamHill

         Основною причиною написання цієї статті з такою затримкою стала саме ця букмекерська контора. Але давайте по порядку.

         Дуже розпіарена контора, дуже багато позитивних відгуків і статус найкращої контори з російською версією. Думаю це все великі кошти, які вкладені в рекламу.

         Я вибрав «вільямхілл», бо думав що там буде дуже широка лінія, але я дуже сильно помилився. Лінія на статистику фактично відсутня, ніякого вибору. Кілька ставок на статистику я не зміг поставити, бо їх просто не було. Апогеєм таких ставок був матч Німеччина – Італія, де я хотів поставити на ТЬ2.5 ЖК Італії за коефіцієнт 2, але була єдина ставка на ІТБ 3.5 з коефіцієнтом 3. Італія отримала 3 жовті і ставка програла.

         Також в груповому турнірі вже було зрозуміло які команди як грають, і можна було ставити ставки по типу «команда не програє і ТМ3.5» з коефіцієнтами в районі 1.7-2. Ну і відсутні ставки – в матчі буде забито 1-2 голи або команда заб’є 2-3 голи. Про відсутність азіатських фор і тоталів я знав, але вирішив що зможу обійтись без них.

         Серед плюсів можна відзначити суперпропозиції, які дають трішки більший коефіцієнт, але за час Євро лише одна на моїй пам’яті зайшла – «Всі команди заб’ють в 1/8» з коефіцієнтом 40.

         Служба підтримки відповідає дуже швидко і грамотно, та якщо ви 30 секунд не відповідаєте, вони можуть викинути вас з чату, навіть якщо ви попросите почекати 2 хв, а вони відпишуть «Ок».

         Ну і те, що мені найбільше не сподобалось. Щоб вивести кошти я повинен був вислати:

  • Фотографію українського паспорту;
  • Фотографію закордонного паспорту;
  • Фотографію обох сторін карточки з якої я заливав кошти (секретні цифри звичайно закрив);
  • Фотографію квитації про оплати комунальних послуг. А оскільки жодні комунальні послуги на мене не зареєстровані, то треба було йти в банк і робити довідку, щоб підтвердити, що карточка належить мені;

Якщо ви думаєте що це всі проблеми? То ні. Вивід на мою карту був чомусь заблокований і доступний лише метод SWIFT-переказом. Я виводив 135 доларів, і цей переказ взяв комісію 20 баксів(500 грн).

         Тому я нікому не можу рекомендувати грати в Букмеккерській Конторі «WilliamHill».

Моє Євро

Наші люди дуже люблять рахувати чужі гроші, а я підливав масла в вогонь. Всі почали просити моїх скрінів і доказав, що я нормально підняв на Євро. Я ляпнув, що дам скріпи, тому треба тримати слово.

Отже під час Євро я пробував грати в чотирьох конторах.

Результат гри в «WilliamHill» – програні 55 доларів(1350 грн).

Для гри на «паріматчі» я маю групу, в якій і пощу результати Євро – ось підсумок за Євро  . +3000 грн.

«Фавбет» часто на БФ рекламувався, тому його назву можна вжити в статті. На «фавбеті» була прекрасна акція, на якій можна було лише виграти, чим я і користався.

5

4

3

2

1

Ще +11800.

Ну і останню контору я піарити не буду, вона не надо популярна, тому не думаю, що хтось впізнає по скріну.

Також була прекрасна акція, яку я все таки виграв.

Експресс:

тріобет

Вивід:

тріобет бабки

Заніс я туди 40 Євро, вивів 554 – різниця 514. Це 14000 грн.

Підсумки:14000+11800+3000-1350=27450 грн

Що далі?

Поки літо, на БФ я точно нічого робити не буду. Прогнози я продовжую давати в своїй групі – Qbet. За останні 3 дні дав 36 ставок. 21+ 9- 6 =

Середній коеф 2. Ставка 180 грн. В плюсі на 2100. Приєднуйтесь, радий бачити всіх і хейтерів також.

  • http://vk.com/id13298321 Андрей Волосович

    круто, чекаю повернення на БФ

Menu Title