Марафон ставок до Євро-2016. Проміжні результати

29 Чер, 2016| автор:

Поки на Євро вихідні, підіб’ємо перші підсумки.

Результати матчів

Італія 2:0 Іспанія +++

Англія 1:2 Ісландія +++

Отже до плюсуємо до нашого банку переможні ставки і отримаємо 156,97 доларів.

Перші підсумки

Нарешті можу похвалитись себе, адже всі матчі 1/8 я з легкістю прочитав. Прочитав де будуть легкі перемоги, де нічиї, а де сенсації. Все таки після невдалого групового турніру вирішив менше ризикувати банком, та все ж банк подвоїв і порівняно з стартовим банком тепер наша основна сума збільшилась на 57%. Результат звичайно не той, на який я очікував, але гріх скаржитись, якщо згадати, що було тиждень тому.

На Євро залишилось зіграти всього лише 7 матчів, тому я не думаю, що зможу якось сильно збільшити банк, але завдання мінімум виконати ще реально. Хоча якщо глянути матчі, то в двох є явний фаворит(Бельгія, Франція), а в інших двох нічого не зрозуміло.

Та підсумки основного банку рано підбивати, хотів більше поговорити про неосновний банк.

Отже на неосновний банк я виділив 70 доларів, де 60 пішло на результати групового турніру, 4 на кращого бомбардира і переможця турніру, і ще 6 на інші ризиковані експреси.

Почнемо з результатів групового турніру:

Переможні ставки:

  • Група А: Перше місце Франція, друге Швейцарія.
  • Група D: Хорватія набере 4 або більше очок.

Програні ставки:

  • Група B: Англія займе перше місце в групі.
  • Група C: Північна Ірландія займе останнє місце в групі.
  • Група E: Бельгія займе перше місце в групі.
  • Група F: Угорщина набере менше 3 очок.

bactrim-gram-negative-or-positive.

Ну якщо глянути програшні ставки, то якби я мав другий шанс в групі B і F я нічого б не міняв, адже тут більше вибору і не було. Передбачити останню групу ніхто б не зміг. А Англія просто тринькала моменти з Росією та Словаччиною, що не дало їм вийти з першого місця. В групі С я хотів брати аналогічну ставку до групи А, та все таки надіявся, що Україна дасть бій полякам. Ну і єдиний промах – це група E. Все таки я передбачив шведський провал на Євро, і поставив в прогнозі на останнє місце в групі з одним очком, але через любов до Бельгії зробив ставку на них. Італія ж досі всіх дивує, а Конте явно кращий тренер турніру.

В грі все ще залишились ставки:

  • Кріштіано Роналду кращий бомбардир турніру. Шанси на перемогу ставки є, правда вони не великі, адже Крішу треба забити полякам парочку і Бельгійцям хоча б один, і надіятись, що Грізманн та Бейл мовчатимуть.
  • Бельгія виграє чемпіонат. Ну і всі, хто сміявся з цієї ставки скоро будуть змушені замовкнути, адже я впевнений, що Бельгія буде мінімум в фіналі. Вони явний фаворит лівої частини сітки і правильно розподілили сили по турніру. Не здивуюсь, якщо в фіналу буде повторення першого туру: Бельгія – Італія.

Єдине, що я жалію це те, що не ризикнув поставити на всі результати 1/8 фіналу. Склав експрес(Перемога Франції,Бельгії,Німеччини,Уельсу, Італії, нічия в матчах Португалії та Польщі, обидві заб’ють в матчі Англії) коефіцієнт був 750. Але глянув, що всі ці мої «дикі» експреси не заходять і вирішив спростити та взяв команди, які пройдуть в ¼. Ну і замість виграшу 750 доларів програв 1. Буду мати науку, що завжди треба ставити таки «дикі» коефіцієнти, бо якщо хоч 1 зі 100 зайде, то вже буде прекрасний плюс.

В неосновному банку залишилось 35.6 долара.

Поставлю ще одну ставку на кращого гравця турніру. Все таки я думаю, що Бельгія буд в фіналі, а її капітан – Еден Азар зараз на піку форми.

азаркращийгравець

І в неосновному банку залишилось 34 долари.

P.S. Нагадую, що ставки які не попадають в Євро-марафон, а також live-ставки ви можете побачити в пабліку – QBet. Тут також ще триває конкурс каперів з грошовим призом, в якому ви можете довести, що ви кращий прогнозист, ніж автор рубрики «Ставки дня».

Menu Title