Ставка дня. 06.10.2016

6 Жов, 2016| автор:

В нас propecia 5mg kaufen. було три дні відпочинку від моїх ставок, та сьогодні повертається великий футбол, а з ним і мої прогнози.

Горіла сосна 02.10.2016

сосна

Ставка дня. 06.10.2016.

Перший матч – Італія – Іспанія

Є матчі, ставлячи на які, не дивишся на статистику – це один із них. Команди між собою провели вже не одну зустріч, остання з яких була на Євро 2016. Тодішній успіх Італії пов’язаний із тренером, який ідеально закрив зони для Іспанії і єдиний головний момент ті створили на 88-ій хвилині.

Зараз в Італії новий тренер, багато нових футболістів і команда почала багато пропускати. Плюс, головним нападаючим все ще являється Граціано Пелле, який грає в Китаї. Я бачив його гру в Азії: на тлі китайців він виправдовує своє прізвище, але, все таки, коли граєш із слабшими суперниками, то сам деградуєш. Тому я не впевнений, що Італія заб’є.

А ось в голі Іспанії я впевнений – в них кращий склад і дуже серйозна мотивація вигравши цей матч, фактично забезпечити собі перше місце в групі. Як мінімум 1 гол Іспанія заб’є, а якщо дуже постарається, то і другий.

2

Другий матч – Македонія – Ізраїль

Грають дві рівні команди. За вихід з групи в них не вийде поборотись, адже в суперниках Італія та Іспанія. Зате в очній зустрічі, коли грають такі команди, жодна не ставить “автобус”, адже гра для вболівальників. Коефіцієнт хороший. Як мінімум, 2 голи буде, а де два, там і три.

1

Menu Title