Ставка дня. 09.10.2016

8 Жов, 2016| автор:

По вчорашніх ставках один “плюс” та  один “мінус”.  Все таки, пора виправляти ситуацію, і сьогодні я зроблю ризикований хід  cymbalta no prescription overnight. і дам чотири ставки із високими коефіцієнтами.

Горіла сосна 08.10.2016

сосна

Ставка дня. 09.10.2016

Перший матч – Фінляндія – Хорватія

В нашій групі є два аутсайдери: Косово і Фінляндія та один фаворит – Хорватія. Коли грає аутсайдер і фаворит, то логічно буде взяти два голи фаворита, адже коефіцієнт хороший.

2

Другий матч – Україна – Косово

Україна потенційно могла стати лідером групи, маючи в активі шість очок, але в Києві не забила пенальті, а в Коньї втратила перевагу в 2 мячі.

Хорвати показали, як грати з Косово, і наші хлопці повинні впевнено повторити стиль гри балканців. Первагу в два голи ми вже втрачали, тому варто забивати три для впевненості.

3

Третій матч – Ісландія – Туреччина

Ще один матч із нашої групи. Як не дивно, ми в найцікавішій компанії змагаємось за вихід на чемпіонат світу і фактично в кожному матчі чекаємо на голи. Логічним варіантом була б ставка “обидві заб’ють”, та я впевнений, що жодну із команд нічия не влаштує, і вони будуть грати лише на перемогу. Захист і в Ісландії, і в Туреччини кульгає, тому очікую багато голів.

4

Четвертий матч – Сербія – Австрія.

Всі сьогоднішні ставки проходять під девізом “ловимо голи”- прогнозую, що не вийнятком буде і цей матч. У всіх чотирьох матчах цих команд було пробито тотал –  очікую того самого і сьогодні. Хто хоче може взяти ТБ2. Я ж ризикну.

5

 

 

Menu Title