Ставка дня. 16.09.2016

16 Вер, 2016| автор:

Вчорашня ставка, на жаль, не зайшла – скажемо “дякую” Факундо Феррейрі який просто феєрично “поров” моменти і жодного разу в першому таймі навіть не постарався зіграти на добиванні. Чесно кажучи, я здивований, що турки в домашньому матчі поставили “автобу”с і навіть не пробували йти в атаку. Так, не передбачив такий розвиток подій, тому і думав що один гол “Коньяспор” таки заб’є.

Проте ставка не зайшла, значить, вина саме моя.

Ставка дня. 16.09.2016

Для сьогоднішньої ставки я вибрав матч “Челсі” – “Ліверпуль”.

Скажу одразу, що вибір матчів на сьогодні є, та хороших коефіцієнтів я не так і не побачив,  тому і взяв центральний матч дня. Переконаний, що в цьому матчі точно будуть голи. Я візьму ставку 2 гола “Ліверпуля” за 2.45. Хто не хоче ризикувати можете взяти ставку Обидві заб`ють за 1.58 або Обидві заб`ють та тотал більше 2.5 за 1.8.

Останні 4 матчі в АПЛ закінчувались голами з обох сторін. В цьому сезоні в чемпіонаті “Ліверпуль” пропустив у всіх поєдинках, а “Челсі” не пропустив лише в одному. Випливаючи з цього, можна зробити висновок, що оборона обох команд далека від ідеалу.

 Та глянемо, як грають гості із сильними суперниками. Хлопці Юрґена Клоппа “відвантажили” чотири голи “Арсеналу”, чотири – “Лестеру” і повинні були ті ж чотири забивати “Тоттенхему”, але тоді Коутіньо “поров” момент за моментом. Також не варто забувати, що в серпні ці клуби зіграли товариський матч, де “Челсі” стояв вищезгаданим “автобусом” і “Ліверпуль”, маючи більше місяця, думаю, навчився відкривати двері “пенсіонерів”

Сьогодні, скоріш за все, не зіграє Террі, а замість нього вийде Тарзан. Давід любить і вміє “привозити” голи. Ну і захист в “Челсі” є дуже повільним, що на руку швидкісним гравцям атаки Ліверпуля, які запутають голову оборонцям і, можливо, зароблять пенальті.

2

Menu Title