Ставка дня. 21.10.2016

21 Жов, 2016| автор:

Закінчились єврокубки і повернулись чемпіонати. Додам, що за вчорашній день у нас було два can you order viagra online. “плюси та один “мінус”.

Ставка дня. 21.10.2016.

Перший матч – Осасуна – Бетіс

Осасуна нарешті почала грати в футбол і за останні три матчі забила шість голів. Бетіс ж, зазвичай, результативна команда, та цього сезону на виїзді забиває дуже мало. Але слід глянути проти кого вони не забивали – Севільї (хоча тут вони забили та арбітр відмінив чистий гол), Депортіво, який влаштовує “сушку” кожен матч, і Сосьєдаду. Зате в матчах з командами, які дають грати – Барсою і Валенсією –  забили п’ять голів. Осасуна ж дає грати.

1

Другий матч – Монако – Монпельє

Переважно єврокубки негативно впливають на матчі чемпіонату, та Монако – не той випадок. Монегаски виграли всі матчі після паузи на поєдинки Ліги чемпіонів в цьому сезоні. Все таки, гравці молоді і мають достатньо сил на дві ігри в тиждень.

Вибрав таку ставку, бо у гостей вилетів на довгий термін їх основний нападаючий Нінга, який забив 5 голів та віддав 2 гольові передачі. Він взяв пряму участь в 7 з 12 голів Монпельє. Також в останньому матчі отримав червону карточку Муньє, який є другим форвардом команди.

Отже, я не знаю яким чином гості будуть забивати голи без двох своїх основних нападників і можна випробувати вихопити високий коефіцієнт.

2

Menu Title