“Марсель” — “ПСЖ”. За брутальний футбол!

5 Кві, 2015| автор:

Ліга 1 — чемпіонат із однією з найбільш закручених інтриг серед усіх європейських першостей.

Напряму на чемпіонство зараз претендують “Марсель”, “ПСЖ”, “Ліон” і “Монако”. Найбільший розрив у цій четвірці — шість очок між “ПСЖ” і “Монако”, які з легкістю перетворюються на три очки, якщо монеґаски виграють матч, який у них є в запасі. Будь-яка зустріч команд топ-4 Ліги 1 стає великою подією і “грою за шість очок”.

Французький чемпіонат відрізняється ще й тим, що в ньому є право на помилку. Це в Іспанії поразка “Реала” або “Барси” викликає масу проблем для лідерів чемпіонської гонки. У Франції, хоча претендентів і більше, а боротьба гостріша, практично всі лідери багаторазово втрачали очки і оступалися в іграх із суперниками абсолютно різної якості. Тим важливішими є очні зустрічі, де можна отримати перевагу над своїм прямим конкурентом.

“Марсель” підтверджує нестабільність французьких лідерів як ніяка інша команда. Провансальці провели шикарний старт сезону, за ними значилася довга переможна серія. Команда на чолі з Жиньяком багато забивала і не відчувала проблем у матчах із середняками, але в іграх із прямими конкурентами почалися проблеми. У матчах із “Ліоном”, “Монако” і “ПСЖ” на рахунку “Марселя” одне очко.

16159

Крім труднощів у іграх із грандами провансальці стали просто втрачати форму і явно розтратилися до останнього відрізку чемпіонату. І якщо спочатку це мало вигляд звичайних неприємностів, які скоро минуть, то до сьогоднішнього дня проблеми “Марселя” переросли в загрозливу тенденцію, що обіцяє Жиньяку і компанії великі проблеми в турнірній таблиці. В останніх десяти матчах Ліги 1 провансальці набрали лише 16 очок, вони виграли всього чотири гри, хоча їм важко відмовити в бажанні забивати. Але навіть 21 гол в 10 іграх навряд чи сильно надихає команду, якщо така кількість м’ячів не приносить результату.

“ПСЖ”, на відміну від суперника, в новому році тільки додав. З 19 матчів у 2015 році “ПСЖ” переміг у 12-ти, а поступився лише двічі. При цьому підбір суперників у парижан і провансальців не варто і зіставляти. “ПСЖ” встиг по два рази зіграти з “Челсі”, “Монако” і “Сент-Етьєном” (який іде п’ятим у Лізі 1) і ще один раз зустрівся із “Ліоном”.

І треба сказати, що в матчах із прямими конкурентами в боротьбі за чемпіонство (з “Ліоном” і “Монако”) “ПСЖ” здобув дві нічиї і одну перемогу. Протистояння з “Челсі” взагалі можна вважати найгучнішим успіхом парижан у сезоні, хоча у жодній із двох ігор “ПСЖ” не переміг. Недавня поразка від “Бордо” перервала 15-ти матчеву безпрограшну серію парижан. Лідерами Ліги 1 вони є по праву і в грі з “Марселем”, найімовірніше, доведуть це ще раз.

Котирування Favbet: 3 – 3.25 – 2.35

У складах команд будуть другий і третій бомбардири Ліги 1, команди забивають дуже багато, навіть коли результат матчу в підсумку виявляється не дуже позитивним для них. Можна припустити, що і в очному поєдинку вони не стримають своєї голеадорської прудкості.

Прогноз: тотал більше (2.5) – 1,91

ЗРОБИТИ СТАВКУ


Menu Title