20 київських фанатів вночі напали на вболівальників “Ліверпуля”. Європейські ЗМІ думають, що це були росіяни

25 Тра, 2018| автор:

Важкий вечір у Києві.

26 травня у Києві відбудеться фінал Ліги Чемпіонів між “Реалом” та “Ліверпулем”. Англійські вболівальники приїхали до столиці України раніше й массовіше, та розбрелися по місту. Одна з груп зайшла повечеряти у один із ресторанів, однак разом з київськими котлетами та борщом їй довелося відвідати і місцевих лящів.

Зо два десятки хуліганів в масках атакували мерсисайдців прямо в ресторані, розташованому неподалік від НСК “Олімпійський”. В результаті viagra generico europa. нападу у них було діагностовано порізи та незначні травми. За словами вболівальників “Ліверпуля”, в них кидали шматки скла та інші предмети.

uae61a705c301

“Ми просто обідали і були занурені в свої справи, коли стався напад … Я приїхав сюди зовсім не для цього, а щоб подивитися футбол. Ми приїхали до Києва буквально 4 години тому і вже зазнали нападу, це було жахливо”, – цитує одного з потерпілих британське видання The Telegraph.

uaed6392cd6a4

Поліції вдалося заарештувати двох нападників у мерчі фанатів київського ЦСКА. Останні не приховують своєї акції, однак нажахані російськими фанатами англійські та іспанські ЗМІ автоматом звинуватили у київському нападі росіян. Зокрема, так вважають іспанська Marca та британський таблоїд Mirror.

Читайте також: Фанати та зірки фіналістів Ліги чемпіонів здають квитки на київський фінал

До фіналу Ліги Чемпіонів ще більше доби, тому гостям столиці слід обережніше сьорбати борщі. У великому місті, як говориться, обличчям не клацай.

Menu Title