Андрій Лунін вже працює з “Реалом”. Його новий клуб не лінується знімати, як таще українець на тренуваннях

19 Лип, 2018| автор:

Як риба у воді.

Андрій metformin online usa. Лунін перейшов у “Реал” Мадрид у червні за рекордні для клубу 8,5 мільйонів євро, які разомз бонусами досягнуть 12 мільйонів. Найдорожчий іноземний воротар в історії “Реалу” на почиває на лаврах, а вже паше на тренуваннях під палючим іспанським сонцем, виборюючи собі місце під ним.

Працювати доведеться багато – але у Андрія, схоже виходе. Завдяки прес-службі “Реала” ми можемо спостерігати за тренуваннями нашого зіркового кіпера. Схоже, в нього вже починає виходити.

Дивіться також: Андрій Ярмоленко кайфує у “Вест Гемі”. Він співає пісні Сердючки та змушує слухати їх своїх партнерів по команді

Андрій Лунін повинен пройти міжсезонну підготовку з першою командою, після чого головний тренер команди Хулен Лопетегі вирішить, як бути з Луніним. Варіантів у нього декілька – бути третім воротарем, тренуватися з “Кастіьльєю” у Сегунді або відправитися у оренду, як це часто робить зі своїми талантами мадридський “Реал”. Будемо сподіватися, що Андрій обере четвертий і стане першим номером вже у цьому сезоні.


Menu Title