Арбітр матчу “Нива” – “Агробізнес” поставив сумнівне пенальті у додатковий час та змушений був тікати від вболівальників

6 Тра, 2018| автор:

Запахло смаженим.

Матч 25-го туру групи “А” Другої ліги мід тернопільською “Нивою” та волочиським “Агробізнесом” завершився не тільки перемогою гостей, але й феєричним скандалом, який ледь не призвів до кровопролиття.

Тернопільська команда до 90+4 хвилини грала у бойову нічию 1:1, поки арбітр Андрій Холявко не побачив у мінімальному контакті в штрафному майданчику “Ниви” порушення правил на користь гостей. Він поставив пенальті, який для “Агробізнеса” став у цьому матчі вже другим (перший реалізувати не вдалося) і переможним.

Те саме скандальне пенальті на 94 хвилині у матчі Нива – Агробізнес (1:2). Зверніть увагу на асистента арбітра, який не наважився зафіксувати метровий офсайд. Спочатку головний арбітр Холявко чітко вказав на видуманий штрафний удар, але, переглянувшись з асистентом, взагалі змінив своє рішення і вдруге у цьому матчі вказав на одинадцятиметрову позначку… Такі дії арбітрів вкотре стають на заваді розвитку українському футболу!

Публикация от ТПФК «Нива» Тернопіль (@fcnyva)

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди з Волочиська й не на жарт розлютив тернопільських вболівльників, які прорвалися на поле й змусили арбітра тікати в напрямі пожежної машини. Там його захистили стюарди та правоохоронці.