Це зрада! Венґера – геть!

1 Лют, 2015| автор:

Деякі вболівальники лондонського “Арсеналу”, попри дуже навіть непогані останні результати команди, все одно бажають наставнику Арсену Венгеру котитись піти з клубу. Про це йдеться в інтерв’ю на офіційному каналі фанатів “канонірів”.

“Арсенал” TV взяв інтерв’ю у засновника руху “Геть Венґера!” (‘Wenger – out!’). Хлопака, схожий на сучаного ґлора, із якого кпинять у школі (в університеті) через результати “Арсенала”, визнає, що команда перебуває в хорошій формі, однак Венґер своє уже відслужив і йому все одно потрібно йти на пенсію.

Ось так: трудишся-трудишся десятиліттями на благо клубові, ліпиш з лайна коня, а потім якесь школоло шебуршить проти тебе воду. Сподіваємось, сьогоднішній погром “Арсеналом” “Астон Вілли” (5:0) прикриє роти цим жовтенятам.

P.S. Але круто ж все одно, уявіть: офіційний канал “Арсенала” бере розлогі коментарі на такі контраверсійні теми! Складно уявити, щоб канал, наприклад, “Динамо” розмовляв з уболівальниками про відставку Блохіна (візьмемо таке “ретро” як зразок). Та де ж, ви що, то не можна, то святе! Бо наші клуби – це, вибачте, закрите акційне товариство олігархічного типу, біс його б маму взяв…

,

Команда наразі команда ділить, як не дивно, четверту позицію разом із “Саутгемптоном” та має в активі 42 buy accutane canada. пункти.


Menu Title